Ptejte se: Lukáš Vaculík - sportovní ředitel a člen představ.

Ptejte se sportovního ředitele a člena klubového představenstva Lukáše Vaculíka


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 24 odpovědí v této kategorii celkem.

12.9.2020, 21:47
 
Dobrý den,mám jeden dotaz. Tým se výrazně omladil, potřebuje se sehrát, o tom nikdo nepochybuje. Přišel i nový trenér, který má svoji filozofii. Příprava i první zápasy nového ročníku však ukázaly, že v obraně citelně chybí nějaký zkušený hráč, který by dokázal mladé spoluhráče vhodně usměrnit. Soutěž je náročná a soupeři dokáží chyby v obraně tvrdě trestat,a to nejen ty z horních pater tabulky. Je asi složité najít takového hráče v rozehrané soutěži, velkou roli hrají i ekonomické možnosti klubu. Mužstvo potřebuje začít pravidelně bodovat a to co nejrychleji. Myslíte, že je reálné kádr ještě o zkušeného beka doplnit? Přeji moc ať se daří a snad se podaří získat první body už v příštím kole.

Odpověď:
Dobrý den. Už jsem psal, že pokud by se na trhu nějaký zajímavý hrac objevil, tak určitě budeme jednat, ale nechceme už dalšího hráče na hostovaní a volných kvalitních fotbalistů není tolik. Jako lídra obrany jsme vybrali Robo Štefánka a věříme, že k tomu má předpoklady. Je mu však 23 let a potřebuje si na tuto roli ještě trochu zvyknout. A věříme, že budeme bodovat i s týmem, kterým momentálně disponujeme.
12.9.2020, 14:35
 
Dobrý.chci se zeptat jestli budete řešit výkon i postavení v tabulce juniorky po sedmí kolech je to na pořádnou sprchu

Odpověď:
Dobrý den. Víc než postavení v tabulce, které mne tolik netrápí, mi vadí výkon v některých zápasech. Ten si budeme muset vysvětlit. Hráči můžou ten zapas prohrát a my věděli, že MSFL bude pro nás náročná, ale chtěli jsme, aby hráči ukázali určitou vykonnost a charakter v těchto duelech. A to se nám zatím úplně nedaří. Já však věřím, že i přesto se naši hráči mohou posouvat v pro ně takto těžkých zápasech.
fcv (fcv)
9.9.2020, 22:39
 
Dobrý den,

nechtělo by to něco udělat s kádrem juniorky?

Odpověď:
S kádrem nic dělat nebudeme, protože celá myšlenka, aby naše juniorka hrála 3. ligu byla proto, aby hráči, kteří v pátek neodehraji dostatečný počet minut za "A" tým, mohli v sobotu dopoledne místo tréninku absolvovat zapas. Bohužel, i diky zranění některých našich hráčů a díky přehození termínů zápasů, se nám tohle zatím nepodařilo naplnit. Věřím však, že až se ustálí situace, tak bude za B tým nastupovat až 7 hráčů z kádru "áčka" a bude to znát i na výsledcích.
Libor Václavek (Vaclavek.vaci@seznam.cz)
7.9.2020, 08:02
 
Dobrý den, chci vás pochválit jakou cestou jste se vydali že máte v týmu mladé kluky a hrajete parádní fotbal.Ani mě nevadí že budete hrát střed,hlavně že se na to dá koukat!chci se zeptat jaká je v současnosti kapacita na utkání? Jestli se dostanu na zápas, mam to 50km tak aby jsem nejel zbytečně. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. Děkujeme za podporu! Věříme, že jsme se vydali správnou cestou. Na stadiónu můžeme přivítat cca 1.200 diváků. Není problém využít předprodeje vstupenek. Popř. jsem přesvědčen, že vstupenky budou před utkáním v dostatečném počtu a výběru na pokladně. Ještě jednou díky!
Libor (Jihlavak)
6.9.2020, 15:17
 
Dobrý den. Pane Vaculík jak to bude 13.9. na Stoupach, když tam jsou psané 2 zápasy. B v 16.hod a ženy také. Děkuji za odpověď a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den. Juniorka domácí duel MSFL proti Dolnímu Benešovu sehraje v sobotu 12.9. od 10:30 hodin.
2.9.2020, 19:20
 
Zdravím Lukáši.chtel bych popřát FC Vysočině dobre výsledky, hezký fotbal a první místo určitě tým na to ma.drzim vám pálce z Bystřice nad Pernštejnem jsem velký fanda jihlavského fotbalu i hokeje.chci se zeptat jestli ještě kádr doplníte o jednoho hráče zdravím a přeji hodně úspěchů Marek

Odpověď:
Dobrý den. Momentálně máme kádr uzavřeny. Je v něm 21 hráčů do pole a 3 brankari. Samozřejmě jsme pořad připraveni, kdyby se nám nějaký hráč líbil, hodil by se do sestavy a byl pro nás finančně dostupný, jej do FC Vysočina přivést.
2.9.2020, 18:05
 
Čau Lukyne, chci se jen zeptat zda společnost Enviropol je schopná zacelit finanční díru po PSJ a zda končí výprodej hráčů a třeba jestli by byla i možnost posílit tým nějakým zkušeným hráčem, i když teda po zápase s Hradcem musím říct, že klobouk dolů před projevem týmu po brzkém stavu 0:2. A pan Křeček jak prožíval zápas s týmem, tak to už tady dlouho nebylo a o tom to podle mně je... Měj se fajn a ať se ti daří jak u fotbalu, tak i soukromně. Lukáš Bařina

Odpověď:
Ahoj Lukáši! Jsme rádi, že jsme po dlouhé době našli generálního partnera, který nám výrazně pomůže stabilizovat náš rozpočet. Díru po PSJ však bude těžké nahradit, protože peníze, které do fotbalu dávalo, si muže dovolit jen několik málo firem. Za situace, kdy jsme tým omladili, jej budeme chtít držet pohromadě. Pokud však přijde zajímavá nabídka na nějakého hráče nebo ten hráč přeroste svojí výkonností Jihlavu, tak mu určitě nebudeme bránit. Částky za přestup nadále budou nadále důležité pro ekonomickou stabilitu klubu.
Gustav (-)
11.8.2020, 13:11
 
Dobrý den, pokud by Lukáš Masopust přestoupil ze Slavie do West Hamu, jak se spekuluje, dostala by Vysočina nějaké procento z přestupové částky?

Odpověď:
Dobrý den. Jde o tzv. "solidarity payment", tedy výchovné za hráče, které globálně stanovila FIFA v roce 2001 pro přestupy mezi jednotlivými federacemi. Stanoveno je tak, že všechny kluby, které se zasloužily o růst hráče ve věku od 12 do 23 let, si mezi sebe rozdělí pět procent z přestupové částky. V případě Lukáše se to případně týká nejen našeho klubu, ale též Jablonce.
Honza
9.4.2013, 18:30
 
Čau Lukáši, chtěl bych se tě zeptat jestli se lépe cítíš v obraně nebo v záloze. I když ti to v obraně jde, docela mi chybí tvé útočné akce po křídle, kde jsi na podzim celkem exceloval. A ještě se chci zeptat, kde vidíš hlavní rozdíl mezi 1. a 2. ligou, neboť loni jsi tak jako letos vidět nebyl...

Odpověď:
Rozdíl je, když pominu zájem fanoušků a médií, ve fotbalovosti. Druhá liga je hrozně o bojovnosti, důrazu a jednoduchosti. Hodně se nakopávají míče a pro tým, který chce hrát, vyhrávat a kombinovat, je to mnohem složitější. Gambrinus liga nám proto velmi vyhovuje, neboť můžeme hrát kompaktně ze zajištěné obrany a vyrážet do brejků. Je to vidět na i na faktu, že se z II. ligy těžko postupuje.
8.4.2013, 23:37
 
Ahoj Luky :)

Chtěla bych se zeptat jestli se po zápase (po tréninku) koukáte na sebe ve sprše?

Ještě bych se ráda zeptala co říkáš na Vašíčkův nos? Myslíš, že by měl jít na plastiku nebo si člověk zvykne? :)

Děkuji za odpovědi :))

Odpověď:
Natolik dobře se známe, že se ve sprchách nepozorujeme.
Osobně jsem si divného Vašíčkova nosu nevšiml. Navíc vím, že má u holek velký úspěch, tudíž nemá žádný důvod na svém vzhledu cokoli měnit.

Další stránky
123>>
 
Fanzóna
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu