Ptejte se: Miroslav Fuks - market. manažer a tiskový mluvčí

Miroslav Fuks odpovídá na vaše otázky týkající se marketingu, klubové propagace, obecných informací, organizace zápasů a PR apod.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 640 odpovědí v této kategorii celkem.

12.5.2019, 12:22
 
Dobry den, na jake datumy vychazi baraz. :)

Odpověď:
Dobrý den. Termíny barážových duelů už jsou doplněny do klasického rozpisu utkání na webu - https://www.fcvysocina.cz/zapas.asp?sezona=2019
3.5.2019, 14:17
 
Dobrý den, pokladny se zavírají při výkopu, nebo je možné přijít např. až v 10. minutě zápasu? Děkuji vám za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Pokladny se zavírají po skončení poločasové přestávky.
Novotný (cc@cbox.cz)
18.4.2019, 15:49
 
Zdravímm chci se zeptat co se skrývá v tom ”vstup zdarma pro děti a druhého dospělého”? Nikde to nevidím rozepsané, platí to když mám permici nebo jen když si koupím vstupenku? Pro kolik dětí do kolika? Když mám permici tak může jít se mnou někdo zadarmo (dospělý) nebo jak tomu mám rozumět? A mimochodem ty dva odkazy ZDE v článku o předprodji na Třinec jsou nefunkční

Odpověď:
Dobrý den. Slevu ze vstupného bohužel nelze z hlediska vstupenkového systému vyřešit tak, že by jí mohli využít i držitelé permanentek. Technicky ji lze poskytnout pouze zájemcům o koupi běžné vstupenky. Takže, když na fotbal vyrazí dva dospělí s dětmi a nebudou mít permanentku, tak zaplatí pouze za jednu vstupenku. A dostanou čtyři místa na tribuně. Děkuji za pochopení. A děkuji za upozornění na chybu v odkazech. Už jsou opraveny.
Libor (Jihlavák)
10.4.2019, 15:59
 
Dobrý den.V pátek na dvojce dávají pouze 1 ligu a na ČT sport dávají volejbal. Tak na kterém programu to dávají. Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den. Bohužel, máte pravdu. Původně avizovaný přenos se změnil. Tím, že hrajeme venku jsme tento fakt tak důsledně nesledovali. Omlouvám se za nepřesnou informaci.
Jirka (2)
10.4.2019, 15:18
 
Dobrý den.
Ne, utkání s Hradcem v televizi nedávají (viz https://www.ceskatelevize.cz/tv-program/12.04.2019/). Bude tedy možné sledovat někde jinde?

Odpověď:
Dobrý den. Bohužel, máte pravdu. Původně avizovaný přenos se změnil. Tím, že hrajeme venku jsme tento fakt tak důsledně nesledovali. Omlouvám se za nepřesnou informaci.
Jirka (1)
8.4.2019, 15:52
 
Dobrý den, bude možné (kromě výjezdu) někde sledovat zápas s Hradcem? Přijde mi divné, že zápas 2. s 3. týmem nevysílá televize.

Odpověď:
Dobrý den, páteční zápas s Hradcem Králové běží v přímém přenosu České televize.
zdravotník (nem)
8.4.2019, 13:36
 
Zdravím,
s tím úklidem dobrý nápad, čas nevyhovující ani po ranní ani před odpolední a určitě všichni budou naočkovaní proti žloutence A a B , vybaveni ochrannými pomůckami a zajištěni dezinfekčními gely a poučeni, kdyžby se píchli o jehlu co mají v daném případě dělat, že ? Tak snad vyjde počasí


Odpověď:
Dobrý den, úklid úspěšně a za slušné účasti proběhl. Čas konání se logicky přizpůsoboval tréninkovému programu sportovců. K dispozici jsme měli rukavice a na žádné problémy jsme nenarazili. Stejně v uplynulých dnech proběhly nebo ještě proběhnou stovky obdobných jarních úklidů.
23.3.2019, 11:34
 
zdravim budou k dispozici podpisova fota trenéra RADIMA KUCERY ?DEKUJI

Odpověď:
Dobrý den. Zatím výrobu podpisovek pro trenéry neplánujeme. V létě je případně rádi vyrobíme v nové sérii pro celý mančaft.
Libor (Jihl)
20.3.2019, 16:39
 
Dobrý den. Jednu chvíli se na stránkách Fcv objevila zpráva, že v pátek bude přátelák s Duklou na Stoupách v 11.hod. Je to pravda? Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den. Ano, krátce zde tato informace skutečně byla. Bohužel, šlo o moji chybu, neboť uvažovaný duel se nakonec sportovnímu vedení nepodařilo domluvit. Místo toho tak v pátek proběhne pouze trénink, jehož součástí bude modelový zápas se zapojením hráčů z kádru juniorky. Fotky a základní info z něj přineseme. Díky za pochopení.
Dalibor Hakl (hakl.dalibor@email.cz)
20.3.2019, 08:07
 
Dobrý den, byl jsem v sobotu na zápase a protože jsem neměl jinou možnost (jezdím pravidelně z Brna), přijel jsem autem a zkusil jsem využít Parkoviště Fotbal (jak honosně hlásí cedule u Ferony), ale co se stalo od podzimu z tohoto ani tenkrát nic moc parkoviště nyní to je prostě šok a ostuda zároveň. Nejenže není prakticky, kde zaparkovat, tam kde to do podzimu šlo je skládka kůrovcového dřeva a zbytek obsadily kamiony, ale jen tam zajet znamená nemít auto, ale tank. Tak by mě zajímalo jestli s tím můžete něco dělat anebo alespoň odstraňte tu ceduli, ať to návštěvníky fotbalu nemate a radši jdou pěšky. Chápu samozřejmě, že nejste majiteli nákladového nádraží a těžko přesvědčíte majitele, aby ho v době zápasu neužíval, ale alespoň s těmi kamiony by se mohlo něco udělat, ty určitě nemají žádnou spojitost s nádražím, ale jednoduše tam jen parkují(ten problém s nimi byl i v minulosti, kdy také obsadili prakticky celý volný prostor). Napadlo mě také, jak to chcete řešit v případě postupu, když v sobotu byla na fotbale hrstka nejvěrnějších a na ligu by chodilo mnohem více lidí. Děkuji za odpověď a pokuste se s tím něco udělat.

Odpověď:
Dobrý den. Děkujeme za upozornění a obsáhlou informaci, která je nepochybně na místě. Na tento problém upozorním kompententní osoby a budu urgovat řešení. Snad se podaří nalézt. Jak správně uvádíte, tak nejsme majitele daného prostoru. Ještě jednou díky a omlouváme se, že jsme stav ploch nezkontrolovali.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu