Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 76 odpovědí v této kategorii celkem.

Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
20.7.2018, 11:55
 
Dobrý den,
Přímý přenos jednoho zápasu První I FNL buna ČT a týká se to Vašeho zápasu s Brnem.

Odpověď:
Díky, víme ;-)
18.7.2018, 00:11
 
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je stále akcionářem společnost Limar Capital B.V. a FCV finančně podporuje?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den Jardo, akcionářská struktura se nezměnila, Limar je stále akcionářem a klub podporuje. V loňském roce to bylo částkou okolo 15 mil. Kč.
16.7.2018, 21:24
 
Dobrý den, máte nějaké informace o tom, zda bude ČT sport vysílat FNL?

Odpověď:
Dobrý den, informace by měly být k dispozici zítra nebo pozítří. Dle toho, co víme, by měl být jeden zápas na volně přístupném kanálu a jeden ve streamu na Fortuna TV. Ale údajně se o tom všem ještě jedná. Honza
16.7.2018, 13:59
 
Dobrý den, jak to vypadá s hracím dnem v Brně? Platí neděle od šesti nebo může, ještě dojít ke změně. Díky Lukáš

Odpověď:
Zatím platí, už by se to měnit nemělo. Honza S.
sestava (sestava)
16.7.2018, 10:23
 
dobrý den,
myslím, že kádr vypadá nakonec docela solidně a chválím udržení Tlustého, Zoubeleho a Vaculíka. Zajímá mě kdo z příchozích krom Javůrka je nebo bude našim kmenovým hráčem. Turyna i ten útočník ze Zlína jsou bez opce na přestup pouze hostovačky? Pokud Mara odejde do Liberce, tak Machuča jako hráčská náhrada přijde taky pouze na hostování bez přestupu? Jeví se mi to celkem nekoncepčně, ti hráči jsou mladí perspektivní a mít je nastálo by byla paráda!

Odpověď:
Dobrý den, já také věřím tomu, že tým nemáme špatný. Samozřejmě uvidíme, jak bude sehraný a jak budou fungovat vazby mezi hráči. Pokud se nic nezmění, tak v základní sestavě by mělo být 6-8 hráčů z ligového ročníku. Pokud jde o brankáře na hostování a hráče Turynu, Votavu a Vejmolu, tak hostování budou bez opcí. Bohužel ty opce jsou buď tak vysoké, že nejsou v našich možnostech, nebo ani nebyly k jednání, a to buď z vůle mateřských klubů, nebo i hráčů. To však neznamená, že v budoucnu ten přestup nemůžeme udělat. Spoléháme na charakter těch hráčů, který máme prověřený a na jejich touhu se prosadit. Za rok nám mohou dorůst někteří naši odchovanci. Honza S.
Add Svědík (Add Svědík)
16.7.2018, 08:31
 
Dobrý den,

loni se řešilo, že se zlepší komunikace napříč klubem všemi směry. Směrem k fanouškům je nadstandardní (kdo chce pochopit, tak Vámi vysvětlované věci/vzniklou situaci pochopí a kdo ne, tak jí nebude chtít chápat a je to i daň za to, že jsme byli úspěšní a dopadlo to, jak to dopadlo) - za to zasloužíte poschvalu. Akorát na mě působí, že uvnitř v klubu ta komunikace stále nefunguje. Proč trenér do rozhovorů (rozhovor pro klubovou TV Ježour) říká, že neví, kdo přijde, kdo odejde a že neví vůbec nic a je na něm vidět, že je z té situace otrávaný (chápu, že u něj jde i o frustraci, že nebyl puštěn do Dukly, kde mohl mít 3 letou nevypověditelnou smlouvu, která by ho finančně zajistila, kdežto u nás má max. 0,5-1 rok jistého a z více zdrojů jsem slyšel, že jakmile to bude možné tak smlouvu vypoví a odejde - to je však rovina spekulací, ale dle jeho chování bych řekl, že pravdivá). Neměly by být posily/odchody dopředu a pravidělně konzultovány s trenéry (třeba i trenér případným posilám by měl zavolat) - chápu, že fanoušci se to dozví až je to oficiální, ale trenéři jsou součástí týmu. Nevím, jak to přesně v rámci fotbalového klubu chodí, ale předpokládal bych, že sportovní vedení, trenér a ředitel klubu budou neustále řešit, kdo přijde a kdo odejde a budou to vědět plus mínus zároveň ve stejnou dobu.

Děkuji za odpověď.

Odpověď:


Odpověď:
Dobrý den, jsem rád, že vnímáte komunikaci navenek pozitivně, určitě v tom budeme pokračovat. Na Váš dotaz se pokusím odpovědět jednoduše. Spekulace o Martinově práci nejsou na místě. Martin je 100% profesionál, jeho práci nemohu nic vytknout. Jsem přesvědčen, že všichni v klubu se snažíme, aby ta vnitřní komunikace fungovala co nejlépe a veškeré věci, které jste popsal, se dějí, příchody jsou takřka ze 100% závislé na názoru trenérů. To neznamená, že se na všem 100% shodneme. Nechci mluvit za trenéra, ale i jak to vnímám já, tak se ta situace kolem hráčů celkem rychle vyvíjí. Je to dáno tím, že těch jednání vedeme paralelně víc a pro trenéra je to samozřejmě náročné, když neví dopředu, jak co dopadne. Po normálním ročníku by taková situace asi nenastala. U nás je ten paradox, že my jsme sice sestoupili, ale na jaře se u nás hodně hráčů ukázalo a je o ně zájem. Navíc pokračujeme v plánované přestavbě kádru. Situace pak není lehká ani s příchody. Jako příklad mohu uvést angažmá Luďka Vejmoly, kde to několikrát vypadalo, že k němu nedojde a nakonec to dopadlo. K tomu je mezi jednotlivými ročníky velmi krátká pauza. To klidu nepřidá, stejně jako blížící se začátek soutěže. Já doufám, že až se soutěž rozběhne, všechno se usadí a uklidní. Honza S.
15.7.2018, 16:16
 
Dobrý den Honzo,

bylo by možné zde úvést o které hráče byl zájem a přestup/hostování nedopadlo?

Děkuji a v pátek na značkách!

Odpověď:
Dobrý den Pavle, ještě je brzy, do konce přestupního období se situace ve všech případech ještě může změnit :-) FCV do toho!
14.7.2018, 15:04
 
Děkuji za vše odpovědi, dovolte mi však ještě jeden, už poslední příspěvek. Se zápasového rozhovoru s trenérem Svědíkem jasně vyplývá, že je nespokojen až zklamán s hrou mužstva i se složením mužstva!!!. Jeho slova, ne můj výmysl. Takže kritický nejsem jen já a ostatní fanoušci, pouze vy žijete v růžových a falešných představách, jak hráči jako Klíma, Turyna budou zářit v II.lize. Posily nikde (skutečné posily) a asi nepřijdou..I když peníze z přestupu hráčů budou, ale ty vzhledem k finančním problémům PSJ Holding (včera medializovaným - rozhovor s Vaculíkem) asi půjdu jinam než do posílení kádru Amužstva.

Odpověď:
Dobrý den, 1) byl byste bezpochyby kandidát na mistra světa v překrucování toho, co napíšu ;-) - nikde jsem nenapsal, že Klíma, nebo Turyna budou zářit ve 2. lize - napsal jsem dokonce, že Turyna bude potřebovat čas, aby byl platným hráčem a Klíma, že se oproti loňsku zlepšuje. 2)Trenér je nesmírně náročný na sebe, na hráče a i na vedení, tudíž nejsem překvapen jeho reakcemi. 3) Nevím, co myslíte skutečnými posilami, ale podle Vašich kritérií skutečné posily nepřijdou asi nikdy.. Psal jste i v zimě, že žádné skutečné posily nepřišly. 4) Všechny částky, které klub obdrží z přestupů, zůstanou v klubu. 5) Asi bych raději ty růžové brýle měl ;-) 6) Stavte se někdy na klub a můžeme vše probrat. Nebo zavolejte na 737689357, pokud nejste z Jihlavy. To psaní pořád dokola Vás snad ani nemůže bavit a můžeme si vše vyříkat ;) Honza S.
14.7.2018, 09:34
 
Je pravda, že Kamso odchází do Slovanu?

Odpověď:
Dobrý den, je pravda, že se Slovanem Liberec o přestupu hráče jednáme. Pokud dojde k dohodě, bude fanoušky obratem informovat. Honza S.
Urblík (urblik)
13.7.2018, 08:14
 
Dobrý den,

budete usilovat v dohledné době o prodloužení smlouvy s Jožkou Urblíkem, když mu za rok končí smlouva a půjde za zlomek ceny, co by šel nyní?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě budeme jeho situaci a jeho postavení řešit v pravý čas tak, aby obě strany z toho vyšly spokojené. Honza S. FCV!

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Pardubice! Brzkým nákupem ušetříte!

Fotbalisté FC Vysočina vykročí na cestu za návratem mezi českou elitu! Podpořte je v úvodní domácí bitvě proti ambiciózním Pardubicím! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu v pátek 27. července od 18:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
Dnes v 18:00
FC Zbrojovka Brno
FC Vysočina Jihlava