Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 140 odpovědí v této kategorii celkem.

x (y)
21.5.2019, 19:21
 
Dobrý den, asi je to dost s předstihem, ale myslíte si, že by v případě postupu do ligy bylo možné přivést zpět Davise Ikauniekse? V Jablonci si totiž skoro nekopne...

Odpověď:
Dobrý den, je to opravdu předčasné řešit, co bude za 11 dnů v neděli, ale věřím, že se budeme tou otázkou moct zabývat, protože baráž chceme zvládnout. Nicméně nemyslím, že by snaha o Davise mohla uspět, i když by to bylo hezké, kdyby se jednou vrátil..Těším se na viděnou na baráži ;-) Honza S.
Libor (Jihlavák)
20.5.2019, 10:28
 
Dobrý den. Gratulace k baráži a chtěl bych se zeptat jak to bude s permanentka v baráži? Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, díky, ale není to gratulace pro mě, je pro klub, fanoušky, město, region...:-) permanentka platí i na baráž..tak se uvidíme na stadionu :) Honza S.
a (b)
8.5.2019, 09:59
 
Dobrý den, proč se hraje v neděli ve stejnou dobu jako bude probíhat zápas Slavia - Plzeň? Myslím, že hodně lidí bude chtít tento zápas vidět...

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsme hráli dnes ve středu mistrovské utkání, pak nepřipadal v úvahu náš oblíbený páteční čas. Sobotu jsme po předchozích zkušenostech zavrhli a vyšla nám nejlépe neděle odpoledne. Po pravdě se valnou část sezóny přizpůsobujeme okolním akcím, abychom nebyli ve střetu a tentokrát jsme upřednostnili sportovní hledisko, jak to týmu vyhovuje nejvíc. Termíny první ligy jsme nezohledňovali, když při plánování ani nebylo zřejmé, že souběžně hraný zápas bude mít takovou důležitost. Zkrátka nejde se vždy a pokaždé trefit každému do vkusu..Zachovejte nám přízeň a doražte na náš zápas ;-) FCV do toho
6.5.2019, 08:03
 
Dobrý den, pane řediteli,

již delší dobu avízujete jednání s generálním sponzorem FCV, ale bohužel stále žádné oficiální informace nejsou k dispozici... Chápu, že jednání nejsou jednoduchá, nicméně máte již pro fanoušky alespoň nějakou částečnou ”pozitivní” zprávu?
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, věřím, že již brzy budeme moct konkrétně všechny ubezpečit o budoucnosti klubu, nicméně momentálně mohu prezentovat pouze pozitivní sportovní zprávy o tom, že míříme k našemu předsezónnímu cíli, a to skončit v TOP 3 v naší soutěži. FCV do toho! Honza S.
Libor (Jihlavák)
4.5.2019, 08:19
 
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat co je s Germanem Šleinem. Včera byl fotbal bobrý až na druhý poločas to už trochu polevily. Ať jim to vydrží.

Odpověď:
Dobrý den, díky za podporu! Potřebujeme, aby nám to vydrželo ještě alespoň 6 utkání :-) Gera je zraněný, resp. je v rekonvalescenci. Během příštích týdnů by již měl být k dispozici. Honza S.
Harmann Libor (Hartmann.Libor@seznam.cz)
28.4.2019, 13:25
 
Je mi hrozně, protože to, co jsme předvedli za 15 minut druhého poločasu, je katastrofa. Jestli s tímhle chceme pomýšlet na to, že chceme být nahoře a hrát o postup do první ligy, tak je to nemožné,“ řekl České televizi Vejmola.
Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/druha-fotbalova-liga-25-kolo.A190428_125048_fot_dsouteze_tof

Odpověď:
Dobrý den, i když Vás příspěvek neobsahuje žádný dotaz, budu reagovat. K tomu co řekl Luďa, není potřeba nic dodávat. Jeho emoce chápu, protože on se mohl v brance přetrhnout a spoluhráči mu nepomohli. K dalším utkáním musíme přistoupit diametrálně odlišně a musíme je zvládnout. FCV do toho!
Tomáš Duba (duba@fcv)
10.4.2019, 13:52
 
Dobrý den,

je nějáká šance, že si ”stáhneme” Tomáše Dubu z Vrchoviny, i když jsme ho tam prodali anebo máme nějákou klauzuli na zpětný odkup?

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Tomáše určitě sledujeme, protože byl součástí klubu dlouho dobu a měl i potřebný dostatek talentu. Jeho kariéru však limituje jeho zdraví. Uvidíme, jak na tom bude v létě zdravotně. Do Vrchoviny odešel Tomáš zadarmo a naše kluby mají k sobě blízko, tudíž jeho návrat je možný. Do léta však ještě času dost a i Tomáš by musel mít zájem. Pěkný den, Honza S.
29.3.2019, 18:57
 
DOBRY DEN.JAKO FANOUŠEK JIHLAVY JSEM MOC ZKLAMAN Z PORAŽKY VE VITKOVICICH.ZBYTEČNYCH SPOUSTU ŽLUTYCH KARET A SLABY VYKON MUŽSTVA.UŽ BY SE MĚL TRENER HODNĚ OBOUT DO HRAČU.JINAK CHCI SE ZEPTAT KDY A KDO NAHRADI POST PO PSJ DĚKUJI A ZDRAVI MAREK.

Odpověď:
Dobrý den Marku, samozřejmě jsem také zklamán, že jsme ve Vítkovicích nevyhráli. Musíme pracovat, aby to už v pátek bylo lepší. Ohledně nových akcionářů stále vedeme jednání a je potřeba tu věc co nejdříve dořešit. FCV do toho!
Josef Papež (josepa@eznam.cz)
13.3.2019, 07:49
 
Dobrý den, neuvažovali jste vzhledem ke kolizi se semifinále hokeje posunout začátek zápasu na 14. hodinu? Jsou třeba někteří, co by rádi viděli oboje.

Odpověď:
Dobrý den, právě z důvodu kolize jsme zápas přesunuli z pátečních 18:00 na sobotních 15:00 před hokej. Naše utkání bude určitě končit před 17. hodinou a považovali jsme minimálně 30 minut za dostatečný čas na přesun...Honza S.
12.3.2019, 15:19
 
Zdar fotbalu
Souhlasím, že góly se musí dávat,někdy je to těžké do plných, ale je smutné, že hodně gólů dostáváme,už i v přípravě ”Brno, Olomouc,Žilina” , neva to byla příprava, ale co se Znojmem, Táborskem, asi to není dobrá levonohá stoperská dvojice ? Náhrada za Štěpánka to jistě není.Jak to vypadá s Tlustým, či Vedralem ?

Odpověď:
Dobrý den, se Znojmem i Táborskem jsme dostali jednu branku. To přeci není moc. Jasně, že chceme hrát vzadu s nulou, ale ne vždy to vyjde. Zatímco v prvním utkání nebyl výkon stoperů dobrý, v Táboře již hráli výrazně lépe a doufám, že se budou i nadále sehrávat a zlepšovat. Zatímco doma padla branka po chybě Chlumeckého, v Táboře podíl stopeři na gólu neměli. Oba stopeři jsou mladí talentovaní hráči, kteří toho spolu moc neodehráli. Budou dělat chyby, s tím počítáme. Ale také od nich čekáme, že se budou rychle zlepšovat. To, že jsou leváci, je samozřejmě specifické, ale určitě to není problém. Poslední rok nám hráli dva praváci, a taky se to zvládlo. Přípravné zápasy bych už hodil za hlavu. Jinak Peťa Tlustý je zraněný dlouhodobě. Filip Vedral je pevnou částí kádru a je jen na něm, aby přesvědčil trenéry, že má hrát on, na místo Chlumeckého nebo Tijaniho. My s ním do budoucna počítáme, je to náš odchovanec, který má na to, aby pravidelně hrál. Mějte se fajn. Honza S.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu