Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 194 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Hlaváček (hlavacek1978@seznam.cz)
5.7.2020, 12:22
 
Dobrý den,jen se chci zeptat jestli jednáte s Bohemians Praha 1905 a hráčem Klobásou o přestupu do Bohemky?Moc bych si přál aby tento hráč přestoupil do Bohemky.Myslím si,že je to přesně ten hráč kterého Bohemka potřebuje.
Děkuji,Tomáš Hlaváček

Odpověď:
Dobrý den, přestupová jednání zpravidla nekomentujeme, nezlobte se. Honza S.
19.6.2020, 11:13
 
Dobrý den, nejvyšší čas na změnu trenéra, dělají to i ostatní kluby v našem fotbalu, sežeňte, PROBOHA alespoň na hostování lepší hráče, do konce sezony, neboť, to co předvádí A-tým, JE TOTÁLNÍ BLAMÁŽ a ne fotbal i na úrovni 2.ligy,na podzim jste hráli dobře, tak co se to s vámi nyní děje...? OBROVSKOU ŠANCI dostat se zpět do 1. Fortuna ligy,(alespoň přes baráž, jako pokus vloni) promarňujete, zápas co zápas...Dochází vám to vůbec? Na takovou hru se již nedá chodit ani dívat on-line !!!

Odpověď:
Dobrý den, zkuste se podívat také na některé jiné případy, jak se daří klubům po korona pauze. Je jich více, které chytly špatnou sérii a nemohou se z toho dostat. Krásný příklad je naše neoblíbená Karviná, která měla skvělou formu před pauzou, ani jednou neprohrála a po pauze ani jednou nevyhrála, Slovácko se také trápí atd... Tak to bohužel padlo i na nás. Pak je těžké se z toho dostat, zvlášť když mezi zápasy není prostor k tréninku a zápasy jdou jeden za druhým. Normálně za měsíc odehrajete 3-4 zápasy, nyní to bylo 7. Bohužel, je smutné, že nás to chytlo v nesprávnou chvíli. A nesouhlasím, že by se nedalo na naše zápasy koukat, zápasy s Hradcem i se Žižkovem například nebyly z naší strany špatné, bohužel i třeba v Brně jsme totálně selhali v defenzivě. Změna trenéra nicméně nepřichází v úvahu, protože jeho působení u nás je úspěšné a jeden špatný měsíc nemůže náš názor změnit. Jen se stačí podívat na odchovance, které zapracovává do sestavy. To tu dlouho nebylo. K vašemu nápadu ohledně hostování hráčů do konce sezóny vás musím opravit, že to není možné. Přestupní okno je zavřené už od února, takže žádné posily přivést nelze.
19.6.2020, 08:40
 
Dobrý den,
kdy už vyhodíte trenéra Kučeru? V jiném klubu by byl dávno odvolán. 7 zápasů 2 body a vy jste asi spokojen.
Vážený pane řediteli vedete do od 10 k 5, příští sezónu tímto stylem bude boj o záchranu v II. lize, na to těžko sežene sponzory a diváky. I když s obránci jako Křišťál, Pojezný, Diouf můžete hrát tak možná divizi!!! I v rámci finančních možnosti měl být a mohl být kádr v obraně daleko kvalitnější.
Fanoušci jsou neskutečně nasr..., a vy se nedivte oprávněné kritice. a začněte něco dělat!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Dobrý den, i já jsem nejen naštvaný, ale hlavně i zklamaný z dosavadního vývoje. Věřil jsem, že náš tato část sezóny zastihne v lepší formě. Bohužel se tak nestalo. Měli jsme těžký zápas s Duklou, vybouchli jsme s Varnsdorfem a padla na nás deka, která se díky extrémnímu programu rychle natahovala. Na hráčích, ale hlavně na trenérech bylo vidět obrovské odhodlání to zlomit. To se včera povedlo. Právě proto, že na hráčích i trenérech byla vidět chuť zlomit nepříznivou sérii, mě vůbec nenapadlo uvažovat o změně trenéra. Naše volba je dlouhodobá, trenéři mají rok výborné výsledky, tudíž bych byl hlupák, kdybych uvažoval o změně po necelém měsíci, kdy se nedaří. Lepšího trenéra bychom stejně těžko sehnali. Jestli chcete vědět, jak snáším prohry, zkuste mě vyhledat po prohraném zápase, dostávám se z toho několik dní. Pokud jde o naší obranu, naši odchovanci mají před sebou velkou perspektivu, na začátku budou určitě dělat chyby, ale to je v jejich věku normální a my věříme, že se budou rychle zlepšovat. V rámci našich možností jsme udělali maximum pro posílení, bohužel nám spoustu věcí nevyšlo. K tomu odešel Tijani pár dnů před koncem přestupního termínu, což byla ekonomická nutnost a je zraněný Petr Tlustý, tudíž je to na mladých. Pro budoucnost Jihlavy je to dobře. V základní sestavě včera naskočilo 5 odchovanců ročníky 1998 a mladší. Měli by dostat a zaslouží si vaší podporu!!! Mějte se fajn a ve středu na stadionu. J.S.
29.5.2020, 22:35
 
Dobrý večer pane řediteli,
máme za sebou dvě prohry, dnešní výkon nemá cenu komentovat, nemusí se dařit, ale takový laxní výkon a přístup k zápasu by se neměl stávat. To nahrává spekulacím, že vedení klubu mající plno starostí se složitou finanční situací (což nemůžete popřít) nechce ani bojovat o postup do I. ligy, to hráči vnímají a promítá se do jejich motivace. Stačí další 2-3 nevyhrané zápasy a nebude v podstatě už o co hrát.
Co vy na to? Jinak se ukazuje, že sázka na nezkušené mládí v obraně se zatím hrubě nevyplácí. I když to samozřejmě není jen o nich...


Odpověď:
Dobrý den, mrzí mě, že musím odpovídat na dotaz tohoto znění. Nechápu, proč hledáte za špatným výkonem něco víc. Prostě nám to teď nejde. Jinak, kdo by nechtěl vyhrávat, nemá v mužstvu co dělat. Hráči vědí, že postup do ligy by klubu pomohl. Navíc každý hráč hraje za sebe a svoji budoucnost. Když bude hrát blbě, nikdo ho nebude chtít. Snad se vše brzy v dobré obrátí. Pěkný den. Honza S.
26.5.2020, 17:12
 
Dobrý den, budete vysílat domácí zápasy i když nebudou v televizi? Jak Líšeň, tak Zbrojovka vysílají, je to možné i tady?

Odpověď:
Dobrý den. Ano, dodláme přenosy přenášet - s Varnsdorfem zde - https://www.fcvysocina.cz/clanek.asp?id=F-NL-19-kolo-FC-Vysocina-vs-Varnsdorf-stream-utkani-7578. Děkujeme
Libor (Jihlavak)
26.5.2020, 13:23
 
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, kdo se dostane z diváků v pátek na zápas. Zda tam pustíte také pernamentkáře. Děkuji za odpověď. Ať vyhrajeme.

Odpověď:
Dobrý den. Místa na utkání máme zhruba pro 50 permanentkářů. Sledujte svůj e-mail či zítra klubový web a sociální sítě. Díky za pochopení.
hj (hj)
23.5.2020, 00:35
 
Dobrý den,

budou moci být na stadionu FCV přítomni fanoušci vzhledem k předpokládanému navyšování počtu účastníků sportovních akcí?
Přimlouval bych se aspoň za ”platící” a věrné permanentkáře, i když mezi nimi asi neumíte odlišit ty neplatící a nevěrné. ;)
Kolik permanentkářů vlastně klub má jak jim bude příp. kompenzovat ”ušlá” utkání s ohledem na nejistou sezonu na podzim?
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Místa na utkání máme zhruba pro 50 permanentkářů. Sledujte svůj e-mail či zítra klubový web a sociální sítě. Díky za pochopení. Celkem máme zhruba 500 permanentkářů + dalších tařka 600 držitelů VIP a volných permic. Kompenzaci budeme zvažovat až po skončení sezóny. Díky za pochopení.
Gustav (Mahler)
12.5.2020, 19:46
 
Dobrý den. Bude se 2. liga vysílat v televizi nebo na nějakých streamech, když není možné jít na stadion?

Odpověď:
Dobrý den, tyto informace zatím zcela nemáme, doufáme však, že ano a v co největší možné míře. O tom však bude rozhodovat držitel vysílacích práv, kde všude to pustí. Nyní je jisté, že na ČT Sport bude naše utkání s Duklou Praha. FCV do toho! Honza S.
Libor (Libor)
5.5.2020, 15:47
 
Dobrý den, jak vidíte šanci na dohrání druhé ligy? Podle médií musí být pro většina týmů, myslíte, že budou chtít hrát i kluby z druhé půlky tabulky? Budete se je spolu s ostatními týmy hrajícími o postup nějak snažit přesvědčit, aby hlasovaly pro?

Odpověď:
Dobrý den, myslím, že je velká šance, že se začne, jestli se dokončí, bude záležet na vnějších okolnostech, na které bohužel nemáme vliv. Náš závazek k divákům je tak silný, že doufám, že většina klubu hrát chtít bude. Diskuze se vede, jak to dopadne, uvidíme už v úterý. Honza
a (b)
15.4.2020, 20:41
 
Dobrý den, ve článku na idnes.cz se píše, že pokud by se liga musela dohrávat v červenci, na což pravděpodobně dojde, musí to schválit samy kluby. Jak by v této záležitosti hlasoval FC Vysočina? Jste pro dohrání ligy, pokud to bude možné?

Odpověď:
Dobrý den, článek jsem nečetl, ani nemám informaci, že by bylo třeba něco schvalovat. Obecně jsme pro dohrání soutěže, dokud to bude možné. Pevné zdraví všem fanouškům. Honza S.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu