Ptejte se: Trenér Roman Pivarník

Ptejte se trenéra "A" mužstva Romana Pivarníka!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 23 odpovědí v této kategorii celkem.

pepiik
29.7.2011, 22:10
 
Zdravím chtěl bych se zeptat zda je vedení ještě v kontaktu s nějakýma hráčema na posílení myslím,že tu vážně chybí tvořivej ofenzivní záložník.Ještě bych rád viděl jednoho stopera a golovýho útočníka,ale to už by bylo asi vážně zbožné přání.

Díky moc a hlavně at se daří a máte štěstí jak na hřišti tak při zvolení základní jedenáctky.

Odpověď:
V kontaktu s hráči jsme. Jak sportovní ředitel, tak i já. Stoperský post máme vyřešen. S hráči do útoku a na ofenzivní zálohu s vámi souhlasím. Na tom pracujeme.
27.7.2011, 19:21
 
Zdravim, proč musel odejít Gorner a jakým herním projevem se chcete letos prezentovat před domácím publikem?

Odpověď:
Hráč Görner odešel před mým příchodem. Ohledně herního stylu jsem již reagoval.
27.7.2011, 00:18
 
Dobrý den, vím že budete zapírat, ale mám informace od samotných hráčů s kterýma se osobně znám. Např že v týmu ”účinkuje” tzv TLAČENKA..např Kosak který má bohatého tatínka..tlačen byl i Rabušic, Tecl, Demeter, Kučera...je doufám všem jasné že Jihlavský fotbal neni čistý.. to ani i ten český, bohužel..jen mě mrzí že odcházejí nadaní hráči kteří nedostanou ani pořádnou šanci právě díky výše zmiňovaným..a tím pádem může Vysočina opět na postup zapomenout..myslim si že to víte i vy sám že na to váš tým nemá..stačí se podívat na výsledky přípravy, kde jste nebodovali ani proti jednomu týku z 1 ligy.. bohužel sem pane Pivovarník myslel že otěže veznete do svých rukou a uděláte čistku, ale asi jste jen další,,obět” vedení...bohužel

Odpověď:
Všude, kde jsem byl jsem se choval jako profík. Nikdy jsem si nevytvářel vztahy s rodiči či manažery. Rozhoduji se dle svého vědomí a svědomí. Uvedení hráči dokázali svými výkony, že si šanci zaslouží. Na sportu je krásné, že hráč musí či může dokazovat, zda patřičnou výkonnost má. Je velmi těžké dát šanci každému hráči, protože v týmu hraje jen 11 fotbalistů. Bohužel, ne každý hráč tu šanci může dostat. Může to však dokázat v jiném týmu. Každý dobrý hráč se nakonec prosadí. Je jedno kde.
26.7.2011, 19:57
 
Zajímalo by mě proč ani v přípravným zápase nedostane šanci Demeter, když berete i Vacka a Kryštůfka z Béčka? A to je zkušenější.Co proti němu máte? Za tím už musí něco být.

Odpověď:
Demeter dostal šanci ve 3 přípravných zápasech, ve kterých jsme hráli. Podobně jako další mladí hráči. Proti Demeterovi nic nemám. Tým poznávám, tito mladí hráči dostanou během půlroku příležitost ukázat, jakou výkonnost mají. V juniorce či v jiném týmu na hostování.
25.7.2011, 19:50
 
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli nekteri mladici z juniorky budou mit moznost zahrat si mistrovske utkani?

Odpověď:
Především budou dostávat šanci mladíci, které v kádru máme. V poháru hráli Filip, Kučera, Kosak a Tecl. Mladíky v juniorce sledujeme, dostali šanci i v těžkých přípravných zápasech. Jsou na dobré cestě, aby za určitý čas dokázali do prvního týmu naskakovat. Budu je sledovat.
Pruhovanej (plesko@email.cz)
25.7.2011, 12:29
 
Dobrý den, velice rád vzpominám na vaše poslední pusobení u jihlavského celku, možna očekávám až příliš, že předvedená hra bude odpovídat k minulosti. Nicméně, zajmají mě dvě věci. Vysledky v přípravě? Když to vezmu (ještě nebyla odehrána generálka s Třebičí) tak výsledkově se opravdu moc nedaří a to na pohodě týmu moc nepřidá. Očekával jsem nějaký nový impuls, změnu, ale zatím se předvedená hra od jara moc nezměnil (venku jsme poloviční). Proto doufám, že se povede ještě přivést opravdu nějakého zkušeného hráče, co dokáže rozhodovat, protože takový hráč tu posledni 3 roky opravdu chybí. Takže tradiční otázka, co je potřeba do začátku sezony zlepšit a jak jste spokojený s dosavadní kádrem a v čem tento tým je jinačí oproti tomu co jste vedl zde před x lety (a hrál s ním opravdu pohledný fotbal)?

Odpověď:
Výsledky v přípravě na týmu nezanechali žádné stopy. Připravujeme se na ligové zápasy.Poslední duely nám ukázaly vzestupnou tendenci a já doufám, že v ní budeme pokračovat. Příprava je jiná, než liga.
Na doplnění týmu se pracuje. Ke spokojenosti mi schází 2 hráči do ofenzívy. Až soutěž však ukáže, zda někde potřebujeme posílit.
Těžko se mi k tomuto týmu vyjadřuje, neboť ho stále ještě poznávám. Budu ho schopen hodnotit až po podzimu. Prověří ho mistrovská utkání.
24.7.2011, 22:30
 
Držím palce, ale trochu se bojím, aby to nedopadlo jako poslení vystoupení v 1. lize. Myslíte že neuděláme ostudu a vydržíme? Tedy jestli se staneme pravidelnými účastníky. Tak aby nás všichni znali a počítali s námi. Předem děkuji za odpověť.

Odpověď:
Nejdříve je třeba postoupit, což je naše priorita. Pro to musíme vytvořit konkurenceschopný tým. Po postupu se můžeme bavit o dalším případném posílení.
fanoušek FCV (Luongo54@seznam.cz)
24.7.2011, 21:07
 
Rád bych se chtěl zeptat jak byste zhodnotil všechny přípravné zápasy co jste zatím odehrály?

Odpověď:
Příležitost dostalo 30 hráčů a snažili jsme se, aby měli odehráno dostatek zápasových minut. Tým jsme zužili jen na duel se Spartou a pro pohár. Proti prvoligovým týmům nastupovala starší silnější sestava a proti druholigovým týmům hráli spíše mladší hráči. Takto jsme mohli prověřit jejich výkonnost.
Eddie
24.7.2011, 19:06
 
Jaký je váš vztah k autům a motorkám??? A teď z fotbalového - na které hráče z kádru před osmi lety rád vzpomínáte?

Odpověď:
Auta a motorky jsou můj velký koníček od dětství. Mám je rád, sleduji motoristické sporty. Při nákupu však myslím hlavou. Za svůj život jsem si jen 2 auta a 1 motorku koupil srdcem.
Zakládám si na týmovém duchu. Velmi rád vzpomínám na tento celý tým. Měl obrovské srdce a velkou morálku.
Petr Malý (gastroumg@email.cz)
24.7.2011, 18:40
 
Pane Pivarnik zajímalo by mě proč se zbavujete kvalitních hráču kteří jsou zadarmo a necháváte v mužstvu viditelně méně kvalitní hráče.Není to názor jen muj ale více fanoušku.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Na tuto otázku se těžko odpovídá, protože nevím, koho tímto myslíte. V kádru může zůstat s brankáři jen 22 - 23 hráčů, tedy mít zdvojené posty. V základu může být jen 11 hráčů. Někdy je na post přetlak a ten třetí musí odejít. I ze současného kádru ještě 2 - 3 hráči odejdou. Pokud někdo přijde, tak odejdou další.

Další stránky
123>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Radim Kučera: Na vítězství jsme museli vynaložit velké úsilí

Výhra proti Prostějovu se znovu rodila těžce. Vysočina o ní nerozhodla až v nastaveném čase, jak tomu bylo při předchozím prostějovském představení v Jihlavě, ale pořádně se na tři body nadřela. Radost z toho snad měli fanoušci, kteří viděli pět branek, dvojí vyrovnání FCV a vítěznou jihlavskou branku deset minut před koncem. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu