Ptejte se: Lukáš Masopust

Ptejte se talentovaného krajního záložníka Lukáše Masopusta!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.

wave (wave)
29.7.2013, 14:01
 
Zdar chlape! Patříš k příjemnému osvěžení jihlavské sestavy¨, fandím Ti, přeji úspěch v FCV, ale časem i jinde.
Dotazů již padlo dost, opakoval bych se.
Jaké máš krom fotbalu zájmy a koníčky? Máte s přítelkyní nějaké zvířátko? Bydliš v Jihlavě nebo dojíždíš.
... tys byl na Hawai?
Ať se daří !!!

Odpověď:
Hokej, volejbal a jiné sporty. Hraní na kytaru - začínám s výukou na španělku! V Jihlavě mám pronajatý byt, ale zhruba 3 x týdně dojíždím domů do Božějova. S přítelkyní Hančou zvířátko nemáme. Hawaii představoval tématicky zaměřený dětský letní tábor. Jinak všem děkuji za dotazy a přízeň. Prosím, zachovejte nám podporu a přijďte nás nejen v pátek proti Znojmu podpořit na stadión.
Blaža
28.7.2013, 21:06
 
Cau Lukáši kdy si pujdem zatrenovat na stadak v Božejově at se neco naučíš?

Odpověď:
Jen co budu mít čas.
los debilos (l.deb@centrum.cz)
27.7.2013, 16:55
 
Jak se ti líbí v hotelu u skanzenu na velehradě?

Odpověď:
Bylo tam moc hezky, ale šílené vedro.
Pavlína
26.7.2013, 20:05
 
Ahoj Lukáši,
jsi hrozně hezký a chtěla bych se zeptat jestli si to o sobě myslíš? A jestli máš nějakou přítelkyni? A chodíš někam na akce nebo tě mohu potkat po zápase a odchytnout si tě? :)

Odpověď:
Mám přítelkyni Hanču a tím je řečeno vše.
26.7.2013, 01:19
 
Čau Lukyne ;) chtěl bych se zeptat jestli je pravda že jsi teď nejdražší hráč Jihlavy? Jestli ano tak na kolik Kč? A taky by mě ještě zajímalo jaký máš ambice do budoucnosti, řekněme do 5-ti let? Jestli bys chtěl někam přestoupit, nebo hrát za repre atd. Díky ;) Maty

Odpověď:
To musí posoudit jiní. Tím nejbližším cílem jsou dobré v FC Vysočina, které, jak doufám, mne vynesou na EURO U-21, které v orce 2015 proběhne v Česku. A za 5 let? Sním o tom, že si zahraji v reprezentaci a třeba vyzkouším zahraniční angažmá.
25.7.2013, 22:57
 
Jak se líbilo na Hawaii?

Odpověď:
Bylo tam krásně.
Xin Hao (chilean@yeah.net)
25.7.2013, 12:34
 
I´m a Czech football fan from China,and i also love Jihlava very much.I saw that you play as a right winger last season for the team.It was a good season for you and about the new season what do you want?To score more gols or to make more assists?Finally wish you good luck everyday,you are the future of the national team,do your best to be a big star!!!

Odpověď:
Thank you for your support! This season we want to win the highest position in the league. I believe that we are able to finish higher position than the 10th site. Personally, I really wanted to score more goals than in the season 2012/13. Likewise, I would like to increase the number of the goal assists, which pleases me as goals scored.
Ondra
24.7.2013, 17:29
 
Ahoj Luke:) předem bych chtěl říct, že jsem tvůj velkej fanoušek a mám hroznou radost, když vidím, jak si na hřišti hraješ s obránci, a budu rád, když zůstaneš v Jihlavě, kde budeš pravidelně dostávat šanci:) Zeptám se, která liga nebo tým je tvůj vysněný? A kdyby jsi měl vybrat, Dortmund nebo Bayern? Díky za odpovědi, držím ti palce:)

Odpověď:
Premier League a Liverpool. V Německu Dortmund. A děkuji!
24.7.2013, 15:35
 
Zájem ze strany klubů o tebe je, nechtěl jsi opustit Jihlavu? Dáš mi dres?

Odpověď:
Žádný zájem o mne jsem nezaregistroval. Jen jsem něco četl v novinách.
24.7.2013, 09:44
 
V kolikati letech si začínal hrat fotbal.A at se Ti daří.Petr

Odpověď:
Ve čtyřech letech doma v Božejově.

Další stránky
12>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Radim Kučera: Na vítězství jsme museli vynaložit velké úsilí

Výhra proti Prostějovu se znovu rodila těžce. Vysočina o ní nerozhodla až v nastaveném čase, jak tomu bylo při předchozím prostějovském představení v Jihlavě, ale pořádně se na tři body nadřela. Radost z toho snad měli fanoušci, kteří viděli pět branek, dvojí vyrovnání FCV a vítěznou jihlavskou branku deset minut před koncem. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu