13.07.2018, Miroslav Fuks

Změna v generálce: místo Saúdů přijede Vrchovina

Změna v generálce: místo Saúdů přijede VrchovinaPoslední víkend před startem ligových soutěží zasáhly přípravu dospělých týmů FC Vysočina nepříjemné změny. Reprezentační výběr Saúdské Arábie do 23 let dnes zrušil zítřejší utkání, tudíž jihlavský tým v sobotu 14. července od 11:00 hodin nastoupí ke generálce proti nováčkovi MSFL – SFK Vrchovina. Zároveň tak juniorce FCV odpadlo plánované střetnutí s tímto regionálním soupeřem

 

Reprezentační výběr Saúdské Arábie do 23 let, který je vlastně záložním týmem účastníka finišujícího světového šampionátu, zamířil v tomto týdnu do Česka. Chce zde využít příznivého podnebí a absolvovat jedno ze svých soustředění v rámci přípravy na asijskou část olympijské kvalifikace. Zázemí pro soustředění nalezl v Brně a duel proti Jihlavě měl představovat jeho první herní prověrku. „Bohužel, Saúdové do Česka dorazili s ohledem na vízové problémy s několikadenním zpožděním. Kouč týmu, kterým je Argentinec Daniel Teglia, projevil obavu, že by díky tomu momentálně nebyli na zápas proti FC Vysočina důstojně připraveni a zápas odřekl. Bylo nám avizováno, že v nejbližší době máme očekávat oficiální omluvu ze strany fotbalového svazu Saúdské Arábie,“ okomentoval náhlou nepříjemnou změnu v přípravě Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

Novoměstský SFK Vrchovina v tomto týdnu zahájil letní přípravu na historicky první soutěžní ročník ve III. lize. Nováček MSFL měl v sobotu nastoupit v Radešínské Svratce proti jihlavské juniorce, ovšem místo toho jej čeká mnohem náročnější prověrka na stadiónu druholigové Vysočiny. Vrchovinu, kterou trénuje Richard Zeman, v létě posílila jihlavská dvojice Jakub Rychetník a Tomáš Duba.

 
Související
Aktuálně

Michal Kadlec: Kvalitnější zápasy poslouží rozvoji našich talentů

Juniorský celek FC Vysočina se dočkal zasloužené odměny za své dominantní výkony v podzimních zápasech Divizní skupiny D a byl administrativně zařazen do MSFL. Ve třetí nejvyšší soutěži se může těšit na zajímavé souboje s kvalitními protivníky, z čehož by měl profitovat sportovní rozvoj mladíků z klubové líhně. Tým v neděli nastoupí do úvodního... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu