17.08.2007, Miroslav Fuks

Zákostelský: „Musíme si dát velký pozor na Svobodu“

Zákostelský: „Musíme si dát velký pozor na Svobodu“Ve 3. kole II. ligy ČMFS čeká fotbalisty FC Vysočina opět utkání na cizí půdě. Po Třinci však přichází na řadu mnohem těžší kalibr v podobě ambiciózního Hradce Králové. Ten by rád v této sezóně po delší odmlce znovu zaútočil na postup do nejvyšší soutěže. Jaké poznatky má o tomto týmu trenér Luboš Zákostelský?

 
„Votroky“ na podzim sledoval můj asistent Josef Vrzáček, který mi o soupeři podal řadu informací. Víme, že nás čeká velmi kvalitní celek, který navázal na výborné jarní výkony a navíc byl velmi dobře posílen. Po právu nyní Hradec Králové náleží k horkým favoritům II. ligy. My v tomto těžkém duelu budeme chtít uspět a udělat vše pro vítězství. Neradi bychom si Hradec nechali odskočit na větší bodový odstup. Může se však stát, že po určitém průběhu utkání budeme spokojeni i s bodem.
Bude nevýhodou, že v dresu Hradce nastupují exjihlavští Vít a Svoboda?
Určitě to pro nás nebude plus. Oba dva jsou bezpochyby kvalitní fotbalisté a především Ivo Svoboda je nesmírně nebezpečný. Musíme si na něj dát velký pozor, tento útočník určitě přesahuje úroveň II. ligy.
V jakém stavu je kádr mužstva?
Otazník visí pouze nad startem Michala Kadlece, který ve středečním pohárovém utkání nemohl nastoupit a zatím toho v tomto týdnu moc nenatrénoval. Ostatní hráči jsou zdraví a já věřím, že tento fakt bude platit i po sobotním zápase „béčka“, ve kterém nastoupí Macháček, Zedníček, Šamánek, Rabušic a Cihlář.
 
Aktuálně

Juniorka do jara vstoupila remízou v Olomouci

Prvním týmem FC Vysočina, který vstoupil do jarní fotbalové sezóny, byla juniorka. Na úvod se představila na umělé trávě v Olomouci, kde se v kvalitním utkání s šancemi na obou stranách zrodila bezbranková remíza. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu