10.12.2014, Miroslav Fuks

Za podzimem udělal tečku slavnostní oběd

Za podzimem udělal tečku slavnostní obědOficiální završení fotbalové sezóny nejen v FC Vysočina tradičně obstarává oběd či večeře hráčů a realizačního týmu s představiteli vedení klubu. Tečku za rokem 2014 učinil ve středu 10. prosince slavnostní oběd v restauraci Hotelu Gustav Mahler. Jihlavští fotbalisté tak zároveň ukončili dvoutýdenní tréninkový cyklus po posledním prvoligovém kole a zamířili na zimní dovolenou.

 

Předehrou výtečného menu byla slova z úst ředitele klubu Zdeňka Tulise, jihlavského primátora Rudolfa Chloupka, náměstka primátora Jaroslava Vymazala a též Františka Vaculíka, předsedy představenstva akciové společnosti PSJ. Hlavní aktéři děkovali za nejúspěšnější fotbalový rok v dějinách FC Vysočina a zároveň varovali před výkyvy, kterých se tým v první polovině podzimu nevyvaroval. Vyjádřili víru, že jaro přinese kvalitní výkony a bezproblémovou záchranu v elitní soutěži. Především ale všem přítomným popřáli odpočinek během dovolené, pohodové vánoční svátky a mnoho zdraví do roku 2015!

Slovo si vzala i členka klubového představenstva Jarmila Vaculíková, která se oficálně rozloučila s dlouholetým kustodem nejen prvního týmu Peterem Danielem. Jeho nástupce bude prezentován na počátku lednové přípravy.

  • fotografie ze slavnostního obědu naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina si poradila s dalším třetiligovým soupeřem - Viktorií Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina ovládli i druhý zimní přípravný duel. Znovu změřili síly s účastníkem ČFL a zvítězili rozdílem třídy bez inkasované branky. Exligová Viktoria Žižkov, aktuálně jasný lídr skupiny B ČFL, z Jihlavy odjela poražena 3:0 (2:0), když naše branky vsítili Justin Araujo-Wilson, Jakub Selnar a Filip Šancl. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu