22.01.2015, Miroslav Fuks

Vznikly snímky pro projekt „Jsme jeden tým!“

Vznikly snímky pro projekt „Jsme jeden tým!“V jihlavském ateliéru špičkového profesionálního fotografa Michala Novotného dnes byly zhotoveny snímky pro jarní reklamní kampaň FC Vysočina. Ve spolupráci s reklamní agenturou Yashica v brzké době vzniknou prezentační materiály pro nový projekt s mottem „Jsme jeden tým!“. Jak název napovídá, tak jeho aktéry nebudou pouze hráči prvoligového kádru.

 

„Do fotografování se zapojili středopolař Tomáš Kučera a gólman Jan Hanuš, legendární masér Pavel Křížek, aktuální klubová miss Lucie Wasserbauerová, dvojice vybraných fanoušků a též zástupci týmů žáků a žákyň FC Vysočina. Rádi bychom prostřednictvím jarní kampaně zdůraznili, že náš klub nepředstavuje pouze prvoligový tým, ale též řada zaměstnanců, trenérů, členů realizačních týmů, klubových sponzorů, mládežnických fotbalistů a samozřejmě též množství fanoušků. Věříme, že se sepětí všech těchto nezbytných složek FC Vysočina pozitivně promítne do atmosféry na stadiónu a do obecného vnímání klubu na veřejnosti,“ objasnil marketingový manažer klubu Miroslav Fuks, jenž neopomněl zdůraznit: „Velice děkujeme reklamní agentuře Yashica a fotografovi Michalu Novotného za vstřícnost a profesionální přístup.“

„Na základě impulsu ze strany klubového marketingu jsme ve spolupráci s reklamní agenturou Yashica připravili koncept vystihující motto „Jsme jeden tým“ a zároveň umožňuje variabilitu jeho prezentování na nejrůznějších formátech či nosičích. Snímky se objeví na billboardech, na plakátech, na titulní straně klubového časopisu, na klubovém webu, na pozvánkách v tištěných médiích a na dalších materiálech. Doufáme, že se výsledné grafické zpracování bude velmi líbit,“ řekl fotograf Michal Novotný, jehož ateliér se nachází v Jihlavě na Znojemské ulici naproti City Parku.

  • snímky z průběhu fotografování naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina proti Chrudimi předvedla velký obrat a zaslouženě zvítězila

Vysočina se po dvou těsných prohrách 0:1 potřebovala střelecky chytit a zvítězit. Jenže proti Chrudimi velmi rychle prohrávala 0:2 a vypadalo to s ní bledě. Jenže poté ještě do půle předvedla velký obrat, když snižoval Stanislav Klobása, poté se dvakrát trefil Michal Ševčík a na 4:2 zvýšil Lukáš Červ. Ve druhém dějství Ševčík nádhernou trefou z... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu