15.09.2014, Miroslav Fuks

Využijte zvýhodněného předprodeje vstupenek na Příbram!

Využijte zvýhodněného předprodeje vstupenek na Příbram!Fotbalisté FC Vysočina vybojovali velmi cenné a důležité tři body v Hradci Králové. První výhra v tomto soutěžním ročníku však nebude mít tu pravou hodnotu, pokud ji tým Petra Rady nepotvrdí na domácí půdě. Tuto sobotu 20. září od 17:00 hodin sehraje duel „o šest bodů“ proti 1.FK Příbram a právě podpora fanoušků může být pro úspěch v tomto duelu zásadní! Nezůstávejte doma, přijdte svůj tým podpořit a využijte předprodeje vstupenek. Připomínáme, že vstupenka na Příbram stojí pouze 70 Kč a nabízí zajímavé výhody směrem k atraktivním zápasům proti Slavii, Plzni a Spartě! Více informací ZDE.

 

Noví držitelů voucherů na celosezónní permanentky, které zakoupili prostřednictvím Ticketportalu, je musí vyzvednout v klubovém Fanshopu či v sídle klubu. Pokud tak chtějí učinit až v den utkání, tak takto musí učinit výhradně s využitím služebního vstupu č. 6.

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Příbrami?

  • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pátku 12. září 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 18. září v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 10:00 do 12:00 a poté od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 15:30 hodin
  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 2.000 kusů.

 
Související
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu