14.04.2014, Miroslav Fuks

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Bohemians!

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Bohemians!Před námi je další velmi důležité a divácky atraktivní utkání FC Vysočina! V pátek 18. dubna od 20:15 hodin se jihlavští fotbalisté postaví Bohemians Praha 1905 a budou mít jasný cíl – potěšit výkonem fanoušky a po dlouhé době „klokany“ porazit! Užijte si jarní fotbalovou jízdu FC Vysočina a nenechte si ujít nadcházející domácí duel! Jak můžete získat vstupenky na Harbu a spol.?

 

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Bohemians?

  • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pondělí 14. dubna 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 17. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 18:45 hodin
  • Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Pozor, vstupenky do hostujícího sektoru nelze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici jsou výhradně v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat ve čtvrtek 17. dubna od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou v dostatečném počtu k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 18:45 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je distribuován zdarma jen v počtu 2.000 kusů.

 
Související
Aktuálně

Sportovní den FCV pro handicapované děti proběhl už po třiadvacáté!

Těžko uvěřitelných 23 let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Ta vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub a jeho zaměstnanci poskytují organizační a materiální záštitu pro sportovní den... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu