21.10.2014, Miroslav Fuks

Využijte nabídky McDonald´s!

Využijte nabídky McDonald´s!I v této sezóně pokračuje spolupráce FC Vysočina se značkou McDonald´s. Firma BAIEROVÁ spol. s r.o., která provozuje restaurace McDonald´s nejen v Brně, ale i v Jihlavě, se totiž zařadila mezi reklamní partnery klubu. Zároveň se stala sponzorem „Ježourova návratu“, tedy výroby nového kostýmu populárního maskota FC Vysočina. Ježour v novém už více než měsíc povzbuzuje fotbalisty při domácích zápasech na stadiónu v Jiráskově ulici.

 

Fanoušky zároveň upozorňujeme na speciální nabídku McDonald´s, kdy si níže na této stránce si mohou stáhnout a následně vytisknout kupóny. Popř. lze využít obrázek uvedený níže na této straně. Kupóny platí pro opakované použití pouze v jihlavské restauraci McDonald´s.

McDonald´s nadále zůstává partnerem poločasové soutěže na stadiónu FC Vysočina, která spočívá ve střelbě na čtyři otvory v plachtě napnuté v brance. Vylosovaní členové Fanklubu, majitelé permanentek či výherci soutěží v ní mimo jiné mohou zabojovat o šeky do restaurací McDonald´s.

Firma BAIEROVÁ se navíc rozhodla podpořit projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina!“ (více informací ZDE). Každý z účastníků této hojně využívané nabídky jihlavského klubu nyní nově obdrží bezplatný kupón na odběr malého nápoje, malých hranolek či druhého BigMacu.

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2020

Na webu FC Vysočina se po měsíční covidové odmlce můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc listopad. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu