04.07.2008, Miroslav Fuks

Vysočinu v sobotu čeká první letní zápas

Vysočinu v sobotu čeká první letní zápasFotbalisté FC Vysočina se po prvním týdnu náročné letní přípravy dočkají prvního přátelského duelu. Na neutrální půdě v Chotěboři změří síly v sobotu 5. července od 16:00 hodin proti druholigovému celku FC Zenit Čáslav.

 
Jihlavští trenéři hodlají dát příležitost dvěma rozdílným jedenáctkám. „Hrát nebude Šamánek, který po angíně a předchozím zranění ještě netrénuje naplno. Nevylučuji, že budeme šetřit některé ze zkušených fotbalistů. Naopak určitě počítáme, že nastoupí nové tváře Oliveira a Rezek. Brazilec nás o svých kvalitách přesvědčil už během jarního testu a Rezek se zatím jeví velmi dobře. Má dobré předpoklady pro budoucnost a jsme spokojeni s jeho přístupem k tréninku,“ informoval asistent trenéra Josef Vrzáček.

 
Související
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu