14.08.2007, Miroslav Fuks

Vysočině volí povinnost vyhrát a hostit Brno

Vysočině volí povinnost vyhrát a hostit BrnoStředa 15. srpna bude z pohledu FC Vysočina ve znamení předehrávky 2: kola Poháru ČMFS, ve kterém se naši hráči v regionálním derby utkají s FC Žďas Žďár nad Sázavou. Zápas proti diviznímu celku má výkop stanoven na 17:00 hodin a ve hře bude vedle pohárového postupu především atraktivní domácí zápas proti prvoligovému 1 FC Brno. O pohled do jihlavského tábora jsme požádali asistenta Josefa Vrzáčka.

 
Mluvit o předzápasovém cíli je asi zbytečné…

Naší povinností je samozřejmě postoupit a zajistit tak velmi pravděpodobný start 1.FC Brno na jihlavské půdě. Naši fanoušci by určitě zajímavé měření sil proti špičkovému prvoligovému týmu uvítali. Zároveň chceme ve Žďáře předvést kvalitní fotbal.

Zápas proti diviznímu soupeři může svádět k podcenění…

Jakékoliv podcenění určitě není na místě. Žďár má svoji kvalitu a navíc má ve svém středu několik jihlavských hráčů, kteří se budou určitě chtít proti FC Vysočina vytáhnout. Na mysli mám brankáře Pospíchala, obránce Heideho a Bratršovského a útočníka Karáska.

Provedete změny v sestavě?

Určitě nebudeme nikoho šetřit, na druhou stranu určité korekce sestavy zvažujeme. Chceme dát příležitost fotbalistům, kteří dosud v mistrovských zápasech příliš neodehráli. Na mysli mám Vepřeka či Cihláře. Zvažujeme i jiné složení útoku s Rabušicem a Váchou. Navíc menší šrámy trápí Kadlece a právě Váchu.

 
Související
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu