12.07.2016, Miroslav Fuks

Vysočina ve středu nastoupí proti Duisburgu

Vysočina ve středu nastoupí proti DuisburguTřiadvacetičlenný kádr FC Vysočina už v Horním Rakousku ladí formu na start nejvyšší soutěže. Tým rozbil tábor v luxusním relaxačním resortu Therme Geinberg, kde našel optimální podmínky k tréninku i regeneraci. Zítra ho čeká velmi náročná herní prověrka, když v městečku St. Johann in Tirol nastoupí proti tradičnímu bundesligovému celku MSV Duisburg, jenž musel v květnové baráži strávit sestup z 2. Bundesligy.

 

Jak nejen tréninkové podmínky hodnotí kouč Michal Hipp? „Našli jsme zde naprosto optimální podmínky z hlediska ubytování, stravy či tréninkových ploch. Jediný menší problém představovalo pondělní vedro, ovšem i to pominulo a my se nyní těšíme z příjemného počasí. V úterý jsme absolvovali dvě tréninkové jednotky, dalších osm tréninků je ještě před námi. Zároveň sehrajeme dvě přípravná utkání s kvalitními zahraničními soupeři. Soustředění je herně – taktické se zaměřením na taktické zdokonalování naší hry. Chceme se věnovat defenzívě a především ofenzivní fázi od zakládání útoků až po koncovku. Vlastní tréninky už budou méně intenzivní, než tomu bylo v předchozích týdnech přípravy.“

Můžete do utkání proti týmu z půlmiliónového německého města počítat s kompletním kádrem? Rozložíte zátěž na všechny hráče nebo již budeme ladit podobu sestavy na ligový úvod? „Těší mne, že jsme trénovali zcela kompletní. Tedy včetně Dvořáka, jenž nehrál proti Hradci Králové, a Hronka se Šamánkem, kteří si z utkání proti Votrokům odnesli šrámy. Nepředpokládám však, že by proti Duisburgu dostali všichni hráči stejnou porci minut. Přál bych si, aby někteří odehráli minimálně hodinu hry,“ uvedl Hipp.

Další přípravný duel je před FC Vysočina v sobotu 16. července, kdy v Salzburgu nastoupí proti istanbulskému klubu Basaksehir, který čeká start v Evropské lize.

FC Vysočina se v Horním Rakousku připravuje v idylických podmínkách relaxačního resortu Therme Geinberg.

  • fotografie z dnešního dopoledního programu ZDE


 
Související
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu