23.05.2008, Miroslav Fuks

Vysočina pro diváky zápasu s Bohemians připravila bonus!

Vysočina pro diváky zápasu s Bohemians připravila bonus!Druholigový závěr bude z pohledu FC Vysočina velice zajímavý. Tým kouče Karola Marka, který náleží mezi nejúspěšnější celky jarní části, na domácí půdě změří síly s největšími aspiranty postupu – Bohemians Praha a Opavou. Do těchto těžkých zápasů půjde s jednoznačným cílem zvítězit a navázat tak na domácí výhry s Příbrami či Hradcem Králové. Neobejde se však bez podpory svých fanoušků.

 
„Uvědomujeme si, že závěr soutěže z našeho pohledu postrádá náboj v podobě boje o postup či sestup. V žádném případě to však neznamená, že nám o nic nejde. Klub hraje o co nejvyšší tabulkové postavení a svoji image a hráči bojují o své prémie, místo v jihlavském kádru pro příští sezónu a v neposlední řadě i o sportovní čest. Závěrečné jarní zápasy proto rozhodně nehodláme vypustit a uděláme vše pro co největší bodový zisk,“ zdůraznil ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis, který svoji myšlenku dále rozvedl: „V dosavadních jarních zápasech jsme se několikrát přesvědčili o tom, že má na výkon našich hráčů blahodárný vliv podpora diváků a proto jsme se rozhodli, že pro nadcházející domácí zápas učiníme krok směrem ke zvýšení návštěvnosti. Konkrétně každý divák s platnou permanentkou či vstupenkou zcela zdarma obdrží pivo nebo klobásu. Doporučujeme tedy lístek po vstupu na stadión nevyhazovat, protože majitel se jím prokáže ve stánku s občerstvením. Věřím, že fanoušci tento bonus uvítají.“

Tato podpůrná akce FC Vysočina vedle podpory týmu sledují i další cíl: „Zápas proti Bohemians Praha, který se hraje netradičně v neděli 25. května od 17:55, bude poprvé v historii fotbalu na Vysočině přenášen živým televizním přenosem a to na kanálu ČT4 Sport. Před celou republikou bychom se proto chtěli prezentovat v co nejlepším světle. To vedle kvalitní hry našeho týmu a pohledu na zrekonstruovaný stadión znamená i dobrou fotbalovou atmosféru a důstojnou návštěvu. Pevně věřím, že nás v tomto směru sportovní veřejnost na Vysočině podpoří a nezklame. Za hráče mohu slíbit, že ze sebe nejen v televizním utkání vydají vše,“ apeluje na fanoušky ředitel Tulis.

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu