08.06.2007, Miroslav Fuks

Vysočina nepolevuje v tréninkovém procesu

Vysočina nepolevuje v tréninkovém procesuPřes na dveře klepající závěr sezóny a minimální postupové šance svěřenci trenéra Milana Bokši nijak nepolevují v tréninku. Po dnešní dvojfázové přípravě jsme se ho zeptali, jak je za současné situace složité tým motivovat do zbývajících dvou zápasů?

 
Na to existuje jediný lék. Prostřednictvím náročného kondičně orientovaného tréninku hráče ponechat v intenzivních tréninku. Jakékoliv spekulování či oddychové tréninky mohou vést jedině k tomu, že hráči ke svým povinnostem nebudou přistupovat poctivě. Navíc všichni hrají o své jméno a případná angažmá v příští sezóně. Nemá však smysl si namlouvat, že poslední výsledky neměly dopad do myslí hráčů. Přesto věřím, že je mužstvo schopná závěrečné dva zápasy zvládnout a třeba v nich i naplno bodovat.

Jaký je aktuální zdravotní stav mužstva?

Tým je krom dlouhodobých marodů Rzeszota a Malínka, kompletní. Zdravotní stav Michala Kadlece sice stále ještě není stoprocentní, ovšem k pondělnímu zápasu by měl bez problémů nastoupit. Odjede s námi i Tomáš Cihlář, který se vrátil ze soustředění „dvacítky“. Do dějiště mistrovství světa odlétá až ve čtvrtek, tudíž mu nic nebrání v tom, aby nám v Sokolově pomohl. Navíc kvůli otřesu mozku a následným reprezentačním povinnostem už delší dobu nenastoupil v mistrovském zápase.

Sokolov bude asi velmi těžkým protivníkem…

Domácí se tímto zápasem bude loučit s veleúspěšnou sezónou v roli nováčka a se svým početným publikem. Navíc půjde o poslední duel trenéra Pulpita v Sokolově, protože od nové sezóny bude koučovat Sigmu Olomouc. V neposlední řadě Baník už šest zápasů v řadě neprohrál a naposledy zvítězil na Bohemce, čímž „klokanům“ přetrhl dlouhotrvající šňůru bez porážky. Teď je řada na nás, abychom se i my pokusili o něco podobného. Velký pozor si musíme dát na standardní situace a velmi rychlý přechod do útoku. Zápas mohl být pikantní pro Zdeňka Koukala, který u nás na podzim hrál a v zimě se přesunul do Sokolova. Bohužel, čtyři obdržené žluté karty mu na tento duel vystavily stop.

 
Související
Aktuálně

U17: Domácí prohra s vedoucím týmem soutěže

Jihlavský mladší dorost neuspěl na domácí půdě s pražskou Slavií po výsledku 0:5 (0:3) a stále tak čeká na první body do tabulky z domácího prostředí. Za domácí tým nastoupil teprve 14letý Tobiáš Ritter. Vysočina se tak nachází i po 9. kole na posledním místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu