24.06.2011, Miroslav Fuks

Vysočina na úvod II. ligy přivítá Bohemians Praha

Vysočina na úvod II. ligy přivítá Bohemians PrahaTřináct dní uplynulo od odehrání posledního utkání druholigového fotbalového ročníku 2010/11 a už je tu los nové sezóny. Ten Jihlavě v rámci II. ligy přisoudil velmi nepříjemného soupeře v podobě exligového nováčka Bohemians Praha. Zápas se uskuteční na stadiónu v Jiráskově ulici v pátek 5. srpna od 18.00 hodin. V dalším kole se svěřenci kouče Romana Pivarníka představí na stadiónu Sezimova Ústí.

 

Druhá nejvyšší soutěže v nadcházejícím ročníku slibuje velmi zajímavou povídanou, mnohou favoritů na postup a řadu atraktivních zápasů na jihlavském stadiónu. Na podzim bude mít svůj náboj každý domácí duel! V prvním kole přijedou exligoví Bohemians Praha ze Střížkova, kteří jako nůž máslem projeli ČFL a tento zkušený kádr bude mít jistě ambice i na další postup. Po sestupu z Gambrinus ligy bude i nadále silné Ústí nad Labem, které se v Jihlavě představí ve 3. kole. Páté kolo v Jihlavě nabídne derby se Znojmem! V 7. dějství bude na Vysočině chtít překvapit černý kůň skončeného ročníku – Vlašim. V 9. kole se do Jihlavy vrátí další silný a známý klub s velkou tradicí a základnou fanoušků – Opava. V 11. kole změříme síly s dalším z plejády favoritů – s Karvinou. A poslední podzimní kolo na stadiónu v Jiráskově ulici? To k velkému a ostře sledovanému utkání přijede exligová Zbrojovka Brno! Nutno dodat, že na podzim proběhne i jarní předehrávka, v níž 18. listopadu přivítáme Sezimovo Ústí.

Zápasy venku, které si jistě nenechá ujít Fanklub FC Vysočina půjdou v tomto pořadí: Sezimovo Ústí, Čáslav, Varnsdorf, Sparta B, Zlín, Most, Sokolov a Třinec. Zlín, Sokolov a Třinec lze bezesporu zařadit do okruhu týmů, které se netají postupovými ambicemi.

Dodejme, že informaci o ceně a termínu prodeje permanentek pro ročník 2011/12 přineseme v příštím týdnu. Zahájení prodeje lze předběžně očekávat od 11. července.

Podzimní los FC Vysočina naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Procházka: Máme toho v herním projevu hodně co zlepšovat

Důležité dorostenecké boje se z pohledu FC Vysočina odehrávají nejen MSFL. O ligu níže o postup bojuje též starší dorost B. Jak se tento úkol po polovině soutěžního ročníku daří plnit? Na to jsme se zeptali trenéra týmu Pavla Procházky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu