04.07.2017, Miroslav Fuks

Vysočina míří do Žirovnice za obhajobou Perleťového poháru

Vysočina míří do Žirovnice za obhajobou Perleťového poháruPřed fotbalisty FC Vysočina jsou v pořadí druhý a třetí přípravný duel letního bloku, přičemž obě utkání sehrají ve středu 5. července odpoledne v rámci tradičního Perleťového poháru. Jihlava míří do Žirovnice za obhajobou loňského vítězství na nejstarším fotbalovém turnaji v Česku a na Slovensku.

 

I letošní Perleťový pohár bude sehrán v méně obvyklém formátu tří celků, které absolvují vzájemné zápasy, a vítěz klání vzejde z tabulky. Jihlavu od 13:00 hodin čeká 1.FC Tatran Prešov, staronováček nejvyšší slovenské soutěže, a od 17:00 hodin nastoupí proti prvoligovému rivalovi – FK Dukla Praha.

V Žirovnici dojde k další vítané prověrce stávajícího početného kádru FC Vysočina. „Počítáme s tím, že do každého ze zápasů nasadíme zcela odlišnou jedenáctku. Chceme dát herní příležitost všem dostupným a zdravým hráčům, kteří se s námi v letním bloku připravují. Předpokládáme tedy, že nastoupí i hráči, kteří nezasáhli do sobotního zápasu proti Viktorii Žižkov. K dispozici nadále nejsou zranění Vaculík a Pecháček a samozřejmě též rekonvalescent Urblík,“ sdělil asistent trenéra Michal Zach.

 
Související
Aktuálně

Vysočina sehraje generálku na ligový ročník v Jablonci

Velmi těžkého soupeře zvolil FC Vysočina pro generálku na start nového ligového ročníku. V sobotu 15. srpna se tým Aleše Křečka představí na stadiónu 4. celku loňského ročníku FORTUNA:LIGY a účastníka nadcházející kvalifikace o Evropskou ligu – FK Jablonec. Výkop duelu je stanoven na 16:30 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu