28.10.2018, Miroslav Fuks

Vysočina děkuje: hold IZS a oslava 100 let republiky

Vysočina děkuje: hold IZS a oslava 100 let republikyPáteční důležitý duel 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi FC Vysočina a Prostějovem byl už popáté ve znamení projektu „VYSOČINA DĚKUJE!“, jehož prostřednictvím FC Vysočina otevřeně děkuje všem hrdinům všedního dne, kteří za nás nasazují své životy. Zatímco na jaře klub vzdal hold příslušníkům Armády České republiky, tak nyní se zaměřil na členy krajského Integrovaného záchranného systému.

 

V ochozech stadiónu se sešlo více než 500 hasičů, záchranářů, policistů, jihlavským městských policistů a samozřejmě též jejich rodinných příslušníků. Výjimečnost a slavnostní atmosféru fotbalového utkání podtrhl fakt, že celé ligové kolo bylo ve znamení důstojné oslavy 100. výročí založení republiky. Týmy k utkání nastoupily se speciálním bannerem, u něhož vznikla společná vzpomínková fotografie. Členové realizačních týmů byli ozdobeni českou trikolorou, speciální byly kapitánské pásky i rohové praporky. U slavnostního nástupu nechyběla státní vlajka a slavnostní atmosféru umocnila česká hymna v živém podání zpěvačky Míšy Mařanové.

Speciální utkání tradičně mělo i svůj charitativní rozměr. Ještě předtím, než zazněla hymna, došlo k předání finančního daru ve výši 15.000 Kč Nadaci policistů a hasičů, který společně věnovali fotbalisté prvního týmu společně s Vodárenskou akciovou společností. Symbolický šek z rukou ředitele klubu Jana Staňka a Jana Peška z Vodárenské akciové společnosti přebral Vladimír Šutera, ředitel Nadace policistů a hasičů, za doprovodu Pavla Peňáze, náměstka pro službu kriminální policie a vyšetřování Policie ČR.

  • fotografie z aktivit projektu "VYSOČINA DĚKUJE!" na podzim 2018 - ZDE
  • záznam nefotbalového dění na Youtubu kanálu Ježour TV
 
Aktuálně

Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu