24.01.2017, Miroslav Fuks

Vysočina bude zítra postrádat sedm hráčů

Vysočina bude zítra postrádat sedm hráčůFotbalisty FC Vysočina čeká uprostřed tohoto týdne zajímavá herní prověrka. Ve středu 25. ledna nastoupí od 13:30 hodin na umělé trávě v areálu Na Stoupách proti 5. celku Fortuna národní ligy - FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým bude ze zdravotních důvodů postrádat řadu fotbalistů, naopak do přípravného utkání v letošním roce poprvé nastoupí středopolaři Urblík a Zoubele.

 

„Zápas proti Vlašimi zapadá do našeho programu zimní přípravy. Do utkání proti týmu trenéra Martina Haška půjdeme z plného tréninku a znovu nás bude zajímat využitelnost hráčů na jednotlivých postech. Bohužel se musíme obejít hned bez sedmi fotbalistů. Dlouhodobě je zraněný útočník Duba, se svalovým zraněním laboruje Mišůn a stejný problém aktuálně trápí Štěpánka. Z utkání proti Svätemu Juru si zranění odnesli Batioja a Vitásek, naštěstí by nemělo jít o nic vážného. Ze zdravotních důvodů budeme pravděpodobně šetřit i Rosu a Vaculíka, ovšem oba by měli být k dispozici na sobotní duel proti Českým Budějovicím. Naopak nás těší, že minimálně poločas odehrají záložníci Urblík a Zoubele,“ poskytl základní informace asistent trenéra Jan Kameník.

 
Související
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu