19.07.2010, Fanklub

Vysočina absolvuje v Blšanech herní soustředění

Vysočina absolvuje v Blšanech herní soustředěníHráči FC Vysočina se na sezónu připravují v areálu FK Chmel Blšany. Soustředění zde trvá už od čtvrtka a konec je naplánován na dnešek. FC Vysočina se v místním areálu, jehož součástí je několik tréninkových travnatých ploch, utkala doposud s třetiligovým Chomutovem, který porazila 8:0, dnes hráči zakončí pětidenní soustředění zápasem s Mostem.

 

„Máme zde perfektní podmínky, k dispozici máme 8 hřišť s přírodní trávou, možnost kvalitní regenerace, naprostý klid pro naší práci a celkově se o nás příjemný personál výborně stará. Na přístup hráčů si nemůžu stěžovat, pracují poctivě a kvalitně," zhodnotil průběh soustředění trenér Luboš Urban.

A pokud by jsme měli zhodnotit, soustředění z hlediska nezávislých pozorovatelů, jakožto zástupci fanklubu, tak se patří říci, že v Blšanech panuje výborná a odhodlaná nálada. Mezi vší dřinou, kterou kluci podstupují, si najdou i čas na zábavu, když si třeba po obědě společně sednou k playstationu a hrají golf. Zkrátka sešla se tam opravdu výborná parta lidí, která si uvědomuje, jak těžká sezóna je před námi a náležitě odhodlaně se na ní připravuje!

Pro zajímavost můžeme uveřejnit i program dne a v jakých dvojicích spolu hráči spí na pokojích.

Rozdělení pokojů

Uvarenko - Šimáček
Rožník - Halama
Tlustý - Gabriel
Karlík - Dolejš
Kosak - Demeter
Veselý - Tecl
Gába - Simr
Krutý - Görner
Franěk - Dort
Gavrič - Zelinka
Bača - Šimonek
Urban
Šmejkal
Jansa
Křížek
Šilhan

Program dne

7:30-7:45 Snídaně
9:30 Tréninková jednotka 1. fáze - Hřiště
11:45-12:00 Oběd
15:00 Tréninková jednotka 2. fáze - Hřiště
17:45 - 18:00 Večeře
19:30 - 20:30 Regenerace
21:00 2. večeře
22:30 Večerka

 
Aktuálně

Generálku na ligu obstará duel proti MFK Skalica

Fotbalisté FC Vysočina v sobotu završí zimní přípravu tradiční zápasovou generálkou. Od 15:00 hodin se na trávníku stadiónu v Jiráskově ulici představí netradiční soupeř – slovenský celek MFK Skalica. Proti klubu, jenž v posledních letech prožil výrazný vzestup, nastoupí Jihlava vůbec poprvé v historii. Vstup na stadión bude zdarma. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu