14.08.2008, Miroslav Fuks

Vylepšení občerstvení i sektoru hostí

Vylepšení občerstvení i sektoru hostíAvizovaná zlepšení v řešení občerstvení a zabezpečení sektoru hostí budou na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici dotažena až za 14 dní před utkání proti Hradci Králové, ovšem už tento pátek, kdy jihlavský tým hostí ambiciózní Slovácko, budou změny jasně patrné.

 
Ty největší se týkají sektoru hostí, do jehož vstupu bude usazen turniket a nová brána pro odchod ze stadiónu. Vlastní sektor je nyní doplněn o 100 míst k sezení a bezpečnostní úpravy se dočkalo i oplocení celého sektoru. Naopak změnil místo stánek s občerstvením, který se nově nachází ve spodní části sektoru v uzpůsobené obytné buňce, jejíž součástí je i pokladna pro hostující sektor.

K dobrému fotbalu neodmyslitelně patří i kvalitní a rychlé občerstvení. To v úvodním podzimní duelu nebylo bez vad na kráse a proto bude v utkání proti Slovácku mimo jiné posíleno o nové výčepní zařízení a zintensivněn bude roznos piva po tribunách. V dalších druholigových kolech budou v areálu stadiónu k dispozici nové stánky s občerstvením.

Aktuální fotografie z prací v sektoru hostí najdete ZDE.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Takto vybojované vítězství jsme fakt potřebovali

Odměna za dosavadní dřinu. Výhra semknutého bojujícího týmu, který na hřišti nechal duši. Nejen takto komentoval dnešní výhru FC Vysočina kouč Aleš Křeček. Jeho tým se dočkal prvního tříbodového zisku v sezóně a Jihlava se radovala z historicky prvního vítězství z Chrudimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu