01.08.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na Znojmo budou na všech pokladnách

Vstupenky na Znojmo budou na všech pokladnáchDůležitý páteční duel mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo slibuje velký náboj, krásné letní počasí a též velmi dobrou diváckou kulisu a fotbalovou atmosféru. Předzvěstí je solidní zájem o vstupenky v předprodeji, ovšem i nadále je k dispozici dostatek vstupenek, které budou prodávány před zápasem na všech pokladnách stadiónu.

 

„Přijďte na stadión včas, neboť pro prvních 600 fanoušků příchozích na stadión bude připraven dárek v podobě originálního klubového fandítka! V průběhu zápasu bude toto fandítko, k jehož výrobě nám inspirovalo utkání Bayernu Mnichov v Lize mistrů, k zakoupení za 30 Kč v klubovém Fanshopu. Zároveň zde bude k dispozici tradiční oboustranný plakát prvního týmu FC Vysočina pro aktuální sezónu v jednotné ceně 40 Kč,“ informoval tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Jak získat vstupenky na páteční duel proti Znojmu?

  • on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím sítě Ticketportal, který bude v den utkání probíhat jen do 12:00 hodin. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici pouze u vstupu č. 6
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin

Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu