16.04.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na Teplice lze zakoupit ve čtvrtek

Vstupenky na Teplice lze zakoupit ve čtvrtekPřed námi je další velká fotbalová bitva, která může výrazně promluvit do záchranářských bojů v letošním ročníku Gambrinus ligy! V pátek 19. dubna od 18:00 hodin změří FC Vysočina své síly s tradičně silnými a ambiciózními Teplicemi, které letos řeší nezvyklé sestupové starosti. V předstihu vám přinášíme informace o předprodeji a prodeji vstupenek na tento veledůležitý duel.

 

Pokud nevlastníte některou z permanentních vstupenek, tak jistě uvítáte informace o předprodeji vstupenek na blížící se atraktivní utkání. Vězte, že předprodej na duel proti Teplicím bude probíhat výhradně ve čtvrtek 18. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. „Lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že vstupenky budou k dispozici i v den utkání. V pátek 19. dubna budou otevřeny všechny brány a pokladny stadiónu od 16:30 hodin,“ informoval Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina v tomto ročníku vychází vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

Za pivo vstupenka zdarma!

Další způsob, jak získat vstupenky na domácí zápasy FC Vysočina, nabízí projekt Gambrinusu! Přijďte s přáteli do jedné ze zapojených provozoven, dejte si pivo Gambrinus a získejte lístek na domácí utkání našeho týmu ZDARMA! Akce startuje vždy ve čtvrtek před zápasem od 17:00 hodin. Neváhejte a přijďte co nejdřív, počet lístků na zápas je omezený!

Seznam zapojených provozoven:

Gambrinus Image Restaurant - Březinova 4248/ 62, Jihlava
Plzeňská Pivnice - T.G. Masaryka, Jihlava
Restaurace Spartak - Erbenova 2651/50, Jihlava
Restaurace Na Hliništi – Na Hliništi 1993/1, Jihlava

  • kompletní informace k organizaci zápasů najdete ZDE

 
Související
Aktuálně

Vysočina podzim uzavře důležitou bitvou na půdě Vítkovic

V pátek se z hlediska FC Vysočina uzavře fotbalový podzim ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Tým kouče Radima Kučery od 17:00 hodin svede po reprezentační pauze poslední bitvu v kalendářním roce 2019 na půdě Vítkovic. Proti týmu, kterému se na podzim nedaří a jenž v uplynulých dnech převzal nový kouč. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu