M-soft
 
17.05.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na Slovácko v prodeji před utkáním

Vstupenky na Slovácko v prodeji před utkánímNenechte si ujít zápas proti 1.FC Slovácko, který může dát definitivu k udržení FC Vysočina mezi českou elitou! Jihlavský tým může tuto vytouženou jistotu získat v případě vítězství v tomto nadcházejícím domácím duelu. Ten je na programu ve středu 22. května od 18:00 hodin, přičemž brány a pokladny stadiónu se otevřou v 16:30 hodin. Nenechte si tento důležitý zápas ujít!

 

Jak získat vstupenky?

  • předprodej vstupenek bude probíhat výhradně ve čtvrtek 16. května v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin
  • upozorňujeme, že nadále jsou v prodeji výhodné rodinné vstupenky do sektoru B5. Děti, jejichž rodiče zakoupili tyto vstupenky, se mohou těšit na dárečky v podobě balónků či jiných drobností a po předložení vstupenky získají nárok na levnější občerstvení! Tzv. „Ježour menu“ bude za celkových 30 Kč nabízet limonádu s párkem v rohlíku anebo limonádu s hranolkami. Navíc se mohou těšit i na možnost nechat si pomalovat tváře klubovými barvami!
  • nabízíme i jednoduché řešení blokace pro mimojihlavské fanoušky a též speciální nabídku Gambrinusu – viz informace níže

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina v tomto ročníku vychází vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

Za pivo vstupenka zdarma!

Další způsob, jak získat vstupenky na domácí zápasy FC Vysočina, nabízí projekt Gambrinusu! Přijďte s přáteli do jedné ze zapojených provozoven, dejte si pivo Gambrinus a získejte lístek na domácí utkání našeho týmu ZDARMA! Akce startuje vždy ve čtvrtek před zápasem od 17:00 hodin. Neváhejte a přijďte co nejdřív, počet lístků na zápas je omezený!

Seznam zapojených provozoven:

Gambrinus Image Restaurant - Březinova 4248/ 62, Jihlava
Plzeňská Pivnice - T.G. Masaryka, Jihlava
Restaurace Spartak - Erbenova 2651/50, Jihlava
Restaurace Na Hliništi – Na Hliništi 1993/1, Jihlava

  • kompletní informace k organizaci zápasů najdete ZDE

 
Související
Aktuálně

U19: Remizovala na hřišti Viktoria Plzeň

Tým starších dorostenců FC Vysočina Jihlava vedený Kamilem Průšou remizoval na hřišti Viktorii Plzeň 2:2 (1:1). Mezi střelce FCV se zapsali Karel Pojezný a Jan Růžička. Po utkání ukořistili Jihlavští bod navíc, když zvítězili v penaltovém rozstřelu 3:4 Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu