16.08.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na Duklu Praha jsou stále v prodeji

Vstupenky na Duklu Praha jsou stále v prodejiDůležitý duel proti soupeři, proti kterému se Vysočině nedaří. I tak lze charakterizovat sobotní utkání 5. kola Gambrinus ligy, v němž jihlavský tým bude hostit Duklu Praha. Vysočina potřebuje bodovat naplno a konečně si připsat historicky první výhru nad pražskými „vojáky“. U tohoto duelu byste rozhodně neměli chybět! Výkop bude v pět!

 

„Věříme, že si velkou důležitost duelu uvědomují i naši fanoušci a na stadión opět dorazí v hojném počtu bez ohledu na netradiční sobotní výkop. Jihlavští fotbalisté si nemohli vynachválit atmosféru během zápasu proti Znojmu a doufají, že na podporu publika se budou moci spolehnout i v těžkém měření sil proti Dukle Praha. A snad u toho budou i podařená fandítka, které fanoušci dostali při minulém domácím duelu u vstupu na stadión. Zakoupit je nadále mohou v klubovém fanshopu,“ upozornil marketingový manažer Miroslav Fuks.

Klubový mluvčí se vyjádřil i ke kritizované otázce nedostatečné frekvence prodeje piva: „Prodej piva při utkání proti Znojmu výrazně poznamenala vedra. Pivo pěnilo, fronty u výčepů narůstaly a s nimi vzrůstala i nespokojenost návštěvníků zápasu. Velice nás tato situace, která byla jedinou kaňkou na jinak vydařeném duelu, mrzela. Na tuto sobotu máme proto připravený chladírenský vůz, v němž budou sudy s Gambrinusem předem vychlazeny a připraveny k optimální výtoči. Věříme, že to v očekávaném teplém počasí ocení i fanoušci.“

Jak získat vstupenky na sobotní duel proti Dukle Praha?

  • on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 15. srpna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde bude možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 15:30 hodin

Nejjednodušší cestou, jak si zablokovat místo dle svého výběru na kryté tribuně stadiónu v Jiráskově ulici po celou fotbalovou sezónu, je koupě zvýhodněné permanentní vstupenky. Veškeré informace o cenách, výhodách a prodeji permanentek naleznete ZDE.

Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

 
Související
Aktuálně

Stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil u remízy U15 s Maďarskem

Reprezentace U15 dnes odehrála druhé listopadové přípravné utkání s Maďarskem. Po úterní výhře 2:0 tentokrát svěřenci trenéra Karla Havlíčka remizovali 1:1. V základě sestavě Česka nastoupili jihlavští stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu