28.11.2012, Miroslav Fuks

Vstupenek na Spartu Praha je dostatek!

Vstupenek na Spartu Praha je dostatek!Rozloučení FC Vysočina s podzimní sezónou a vůbec s celým fotbalovým rokem 2012 ještě není vyprodáno. Pro čtvrteční osmifinále Poháru České pošty proti AC Sparta Praha, jehož výkop je stanoven 17:00 hodin, v pokladnách stadiónu stále zbývá dostatek vstupenek. Ty budou k dispozici i v den utkání na pokladnách na vstupech od ZŠ E.Rošického a od ICOMu. Brány stadiónu se otevřou v 15:30 hodin. Připomínáme, že permanentky jsou na veškeré pohárové duely v platnosti.

 

Vstupenky do sektoru hostí budou v prodeji výhradně v den utkání od 15:30 hodin na stadiónu FC Vysočina v pokladně umístěné v sektoru pro fanoušky hostujícího celku. „Do sektoru hostí bude možné vstupenky zakoupit pouze jednotlivě a každá osoba starší 15ti let bude muset při koupi lístku předložit doklad totožnosti s aktuální fotografií. Zdůrazňuji, že do hostujícího sektoru bude v prodeji pouze 200 vstupenek. Jakékoli navýšení této kapacity nebude přípustné. Přísná bezpečnostní opatření budou platit i na ostatních vstupních branách na náš stadión,“ uvedl Fuks.

 
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu