07.04.2011, Miroslav Fuks

Vrzáček: „V neděli si chceme zasloužit důvěru fanoušků!“

Vrzáček: „V neděli si chceme zasloužit důvěru fanoušků!“Až do neděle si musí hráči, trenéři i fanoušci FC Vysočina počkat na domácí druholigový duel. Ten však podle všeho bude stát za to, neboť do Jihlavy přijde aspirant postupu, exligový klub a jeden z nejsilnějších celků soutěže. Co ví jihlavský kouč Josef Vrzáček o aktuální formě Tescomy Zlín? Na co si musí jeho svěřenci dát pozor?

 

Zlín jaro nezačal ideálně. Podobně jako my nedosahuje dobrých výkonů na hřištích soupeřů. Doma však dokázal dvakrát výrazně zvítězit a potvrzuje zde své vysoké kvality. Za vše mluví poslední výrazné vítězství nad Spartou B v poměru 5:0! Do Jihlavy proto určitě přijede hodně povzbuzen a patřičně sebevědomý. Opravňuje ho k tomu síla jeho kádru na čele se zkušenou osou, kterou tvoří stoper Zbožínek, záložníci Roman Dobeš a Šmahaj a koncový útočník Kroupa. Velice nebezpeční jsou však i další mladí a méně známí hráči odchovanci klubu. Těm dává Tescoma hodně příležitostí a oni důvěru oplácí kvalitními výkony.

Význam nadcházejícího zápasu asi není třeba zdůrazňovat. Fanoušci vám v anketě na webu FC Vysočina příliš nevěří...
Ano, čeká nás velice náročný zápas, důležitý duel dvou celků usilujících o postup. Jméno soupeře pro nás však nic nemění. Hrajeme doma a zde prostě potřebujeme zvítězit. A že nám fanoušci v internetové anketě tolik nevěří? Pravděpodobně jde o reakci na poslední kvalitní výkony Zlína a náš neúspěch v Sokolově. Toto by nás mělo ještě více motivovat k tomu, abychom v neděli zvítězili a zasloužili si tak důvěru fanoušků.

Zvažujete změny v sestavě? S kterými hráči do sestavy nemůžete počítat?
Nemohu počítat s vyžluceným stoperem Halamou a ze zdravotních důvodů je mimo hru záložník Vaculík. Naopak už je k dispozici trio útočníků Šimonek, Bača a Mešanović. To výrazně zvětšuje variabilnost rozestavení našeho útoku.

  • připomínáme, že hráče můžete povzbudit přímo do kabiny a to vzkazem ZDE!

 
Související
Média
Aktuálně

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločase

Úvodní zimní prověrka FC Vysočina proti SK Líšeň nabídla dvě výrazně odlišné sestavy a též dva různé poločasové výkony. Jasně to dokládá pozápasové hodnocení z úst jihlavského kouče Aleše Křečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu