15.04.2009, Miroslav Fuks

Vrzáček: „Třinec patří výš a to není fráze“

Vrzáček: „Třinec patří výš a to není fráze“Druholigové jaro se začíná lámat do své poslední čtvrtiny a jeho závěr na obou pólech tabulky slibuje napínavé drama. Za této situace se jeví velmi nepříjemně aktuální zdravotní problémy jihlavských hráčů. Asistenta trenéra Josefa Vrzáčka jsme pořádali o aktuální pohled na marodku Vysočiny.

 
Marodka se nám naštěstí začíná vyprazdňovat. Kadlec i Mareš už trénují. Zhruba za dva týdny bude do zápasu schopen naskočit i Vyskočil, který nyní po zranění ruky trénuje s dlahou. Cihlář bohužel musel na operaci se zánětem slepého střeva, což lze odhadnout na třítýdenní absenci.

Co říci k třineckému týmu?

Na DVD či osobně jsme ho viděli hned několikrát. Rozhodně jde o kvalitní celek, kterému by rozhodně slušely vyšší patra tabulky. A to rozhodně není jen zdvořilostní fráze. Třinec disponuje velmi zkušenou defenzívou na čele s gólmanem Lipčákem a obránci Chlebkem a Zbončákem. Velmi nebezpeční jsou důrazní útočníci Doubek a Szmek a ty podporuje tvořivá záloha.

Přesto může být jediným cílem Vysočiny pouze vítězství...

Určitě všichni toužíme po napravení porážky na Dukle a zisku tolik potřebných tří bodů před domácím publikem. Fotbal je však velmi nevyzpytatelný sport, v němž lze vítěze jen velmi těžko odhadovat. Navíc často nevítězí lepší, ale spíše šťastnější celek.


 
Související
Média
Aktuálně

Netradičně na Velikonoce vyzveme Třinec

Vpravdě netradiční termín a čas nabízí z hlediska FC Vysočina plán 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavský tým nastoupí do domácího duelu proti Třinci na Velikonoční pondělí 22. dubna už od 13:30 hodin. Jihlavský klub si je vědom důležitosti zápasu a podpory fanoušků, tudíž přichází s výhodnou nabídkou pro celé rodiny – vstup ZDARMA pro děti a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu