28.10.2006, Miroslav Fuks

Vrzáček: „Proti Opavě jsme nepodali optimální výkon“

Vrzáček: „Proti Opavě jsme nepodali optimální výkon“V pátek 27. října slavil asistent trenéra Josef Vrzáček své narozeniny a jeho svěřenci mu důležitým vítězstvím nad Opavou dali ten nejlepší dárek. Jak oslavenec tento zápas 13. kola II. ligy viděl?

 
Zrovna zápas sleduji na videu a pitvám ho pro rozbor zápasu, který vždy připravujeme pro hráče. Určitě si musíme přiznat, že jsme nepodali optimální výkon a že jsme nenavázali na velmi kvalitní výkony předchozích kol. O to více si však tří bodů vážíme. Navíc jsem absolutně přesvědčen, že jsme zápas vyhráli zcela zaslouženě. Vyjma druhé části 1. půle, kdy nás postihl herní výpadek a my jsme zbytečně pouze nakopávali míče, jsme byli nebezpečnějším a lepším týmem. Zároveň však musím uznat kvality soupeře, který nás dokázal dostat do úzkých.

V pondělí jste hráli v Olomouci a v pátek totožná sestava zdolala Opavu. Neprojevila se na hráčích únava?

S trenérem Bokšou jsme na toto téma po zápase hovořili a shodli jsme se, že nám chyběla dynamika a rychlejší první krok. Asi nejvíce se to projevilo ve středu zálohy. Náš výkon rozhodně nebyl dle našich představ.

Trenér Bokša na pozápasové tiskovce vysoko vyzdvihl domácí fanoušky, kteří k výhře výrazně pomohli…

Diváci si skutečně zaslouží velké poděkování. Dokázali nás podržet a povzbudit i ve fázích hry, kdy se nám příliš nedařilo. V tomto směru cítím velký posun oproti předchozím sezónám. Naši fanoušci zápasem mnohem více žijí a dokáží svému týmu vytvořit skvělou kulisu. Troufám si říci, že patří do I. ligy a v ní mnohé kluby i předčí!

Domácí podzimní účet v pátek uzavře duel se Sokolovem. Co o tomto celku víte?

Sokolovu máme dostatečné informace, které samozřejmě přeneseme i na hráče. Rozhodně se nejedná o klasického nováčka soutěže, protože ho tvoří vhodně posílené jádro týmu Pardubic. Navíc Sokolov vede trenér Pulpit, který svůj tým vždy dokáže výborně připravit a namotivovat. Snahu hostí jistě znásobí i aktuální domácí prohra s Bohemians. Ztracené body budou chtít získat zpět na naší půdě. My si však ztrátu v domácím prostředí nemůžeme dovolit.

 
Aktuálně

Vysočina se z Vlašimi nechce vracet s prázdnou

Zatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na 4. pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu