15.03.2007, Miroslav Fuks

Vrzáček: „Hlučín moc zápasů neprohrává!“

Vrzáček: „Hlučín moc zápasů neprohrává!“S očekáváním velmi těžkého utkání jdou hráči i trenéři FC Vysočina do pátečního měření sil proti Hlučínu. O aktuální poznatky k soupeři a o sondu do jihlavského kádru jsme požádali asistenta trenéra Josefa Vrzáčka.

 
Víkendový domácí zápas Hlučína proti Bohemians jste osobně sledoval. Jaké poznatky jste si o našem nadcházejícím soupeři přivezl?

Předně jsem zaznamenal, že se hlučínský kádr oproti podzimu poměrně dost změnil. Navíc kvůli zranění chyběli a pravděpodobně ještě chybět budou důležití obránci Veselý a Štýbar. Přesto Hlučín začal proti Bohemce velmi aktivně s vysunutým presingem a podařilo se mu i vstřelit úvodní gól. Poté se však přeci jenom prokázaly kvality současné Bohemky, která duel v posledních deseti minutách dokázala otočit. Přesto si myslím, že si domácí bod určitě zasloužili. Zápas mi určitě odhalil nedostatky a zejména přednosti Hlučína, ke kterým patří kvalitní útočná fáze a dobrý přechod do útoku v podání tria Melecký, Dombi a Hanus.

Hlučínu se přeci jenom více daří na domácí půdě…

To je sice pravda, ale Hlučín doposud prohrál jen ve čtyřech zápasech, z toho dvakrát doma. Shodou okolností s námi a nyní proti Bohemians. Hlučín skutečně mnoho zápasů neprohrává a dokáže vozit remízové body i ze hřišť soupeřů. Velmi těžký zápas proto očekávám i v pátek v Jihlavě. Věřím, že nám při zdolávání zajištěné hlučínské obrany pomohou i naši skvělí fanoušci!

V jakém zdravotním stavu je kádr FC Vysočina?

Až koncem týdne začal vyklusávat Ivo Svoboda, který si z duelu v Ústí přivezl menší zranění. Věříme, že bude na pátek připraven. Jinak máme celý kádr vyjma zraněného Libora Baláže pohromadě.

Už máte jasno o základní sestavě?

Zvažujeme určité změny oproti sestavě, která nastoupila v Ústí. Celou věc ještě budeme analyzovat s trenérem Bokšou u sledování videa z tohoto utkání. Sestavu samozřejmě budeme skládat i s ohledem na hru soupeře. Navíc máme cenné poznatky i z našeho vzájemného podzimního duelu.

 
Související
Média
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu