15.03.2007, Miroslav Fuks

Vrzáček: „Hlučín moc zápasů neprohrává!“

Vrzáček: „Hlučín moc zápasů neprohrává!“S očekáváním velmi těžkého utkání jdou hráči i trenéři FC Vysočina do pátečního měření sil proti Hlučínu. O aktuální poznatky k soupeři a o sondu do jihlavského kádru jsme požádali asistenta trenéra Josefa Vrzáčka.

 
Víkendový domácí zápas Hlučína proti Bohemians jste osobně sledoval. Jaké poznatky jste si o našem nadcházejícím soupeři přivezl?

Předně jsem zaznamenal, že se hlučínský kádr oproti podzimu poměrně dost změnil. Navíc kvůli zranění chyběli a pravděpodobně ještě chybět budou důležití obránci Veselý a Štýbar. Přesto Hlučín začal proti Bohemce velmi aktivně s vysunutým presingem a podařilo se mu i vstřelit úvodní gól. Poté se však přeci jenom prokázaly kvality současné Bohemky, která duel v posledních deseti minutách dokázala otočit. Přesto si myslím, že si domácí bod určitě zasloužili. Zápas mi určitě odhalil nedostatky a zejména přednosti Hlučína, ke kterým patří kvalitní útočná fáze a dobrý přechod do útoku v podání tria Melecký, Dombi a Hanus.

Hlučínu se přeci jenom více daří na domácí půdě…

To je sice pravda, ale Hlučín doposud prohrál jen ve čtyřech zápasech, z toho dvakrát doma. Shodou okolností s námi a nyní proti Bohemians. Hlučín skutečně mnoho zápasů neprohrává a dokáže vozit remízové body i ze hřišť soupeřů. Velmi těžký zápas proto očekávám i v pátek v Jihlavě. Věřím, že nám při zdolávání zajištěné hlučínské obrany pomohou i naši skvělí fanoušci!

V jakém zdravotním stavu je kádr FC Vysočina?

Až koncem týdne začal vyklusávat Ivo Svoboda, který si z duelu v Ústí přivezl menší zranění. Věříme, že bude na pátek připraven. Jinak máme celý kádr vyjma zraněného Libora Baláže pohromadě.

Už máte jasno o základní sestavě?

Zvažujeme určité změny oproti sestavě, která nastoupila v Ústí. Celou věc ještě budeme analyzovat s trenérem Bokšou u sledování videa z tohoto utkání. Sestavu samozřejmě budeme skládat i s ohledem na hru soupeře. Navíc máme cenné poznatky i z našeho vzájemného podzimního duelu.

 
Související
Média
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Spartu Praha!

Ve středu do Jihlavy přijede Sparta! Nenechte si ujít atraktivní pohárovou bitvu FC Vysočina proti slavnému letenskému celku! Duel MOL Cupu vypukne v 17 hodin a vy byste měli být u toho! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu