16.09.2011, Miroslav Fuks

Vítězem letní fotosoutěže Pavel Jelínek

Vítězem letní fotosoutěže Pavel JelínekDruhý ročník letní soutěže webu FC Vysočina nazvaná „Vezmi FCV na prázdniny“ je definitivně u konce. Z pětice finalistů jsme mohli formou ankety vybírat nejlepší, nejzajímavější či nejvtipnější fotografii. Právě vtip se nakonec ukázal být rozhodující, neboť vítězem soutěže se stal snímek Pavla Jelínka na návštěvě u "strýce" Rudolfa. Druhý skončil exotický snímek Jaroslava Marka před slavným kambodžským chrámem Angkor Vat a třetí se umístil Zdeněk Mischka na řeckém ostrově Chios.

 

K ocenění vítězů dojde v poločasové přestávce dnešního utkání proti Vlašimi v prostoru před Fanshopem za novou tribunu. Sem samozřejmě zveme nejen ty, kteří ve fotosoutěži zabodovali. Vítěze soutěže obdrží podepsaný originální dres, druhý v pořadí získá klubovou polokošili zn. Hummel a třetí se může těšit na nový půllitr.

 
Aktuálně

V pátek proti Líšni za třemi důležitými body!

FC Vysočina potřebuje zvítězit. Po dvou úvodních zápasech bez bodového zisku chce mladý jihlavský tým vybojovat tři body v domácím utkání proti SK Líšeň. Brněnský celek ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE působí teprve druhým rokem, ale jeho start do nového ročníku je diametrálně odlišný oproti FCV. Důležitý duel vypukne v pátek 18. září od 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
SK Líšeň
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu