29.04.2017, Miroslav Fuks

Víkend otců se přes nepřízeň počasí vydařil

Víkend otců se přes nepřízeň počasí vydařilFC Vysočina se i v této fotbalové sezóně připojil k projektu ePojisteni.cz ligy s názvem Víkend otců. Pátečnímu utkání proti Brnu bohužel vůbec nepřálo chladné počasí s vytrvalým deštěm. Přesto se na tribunách našlo dost tatínkům se svými ratolestmi, kteří využili nejen extra zvýhodněného vstupné na utkání, ale též dalších lákadel, které pro ně klub nachystal. Navíc se mohli radovat z dobrého výkonu a vysoké výhry 3:0 domácího celku!

 

Víkend otců nejen v Jihlavě opět spojovala jednotná grafika a předzápasové pózování všech aktérů utkání před prezentační plachtou tohoto projektu. Mezi malé návštěvníky zápasu byly rozdány více než dvě stovky placek #DíkyTáto spolu s informacemi o možném zapojení do fotosoutěže na webu vikendotcu.cz. FC Vysočina pro malé návštěvníky zápasu přidal i další drobné dárky – Ježourovy samolepky a též velkoformátové samolepky s logem klubu. Na zápase samozřejmě nemohl chybět ani oblíbený maskot Ježour a došlo i na malování bojových klubových barev nejen na dětské tváře.

FC Vysočina k Víkendu otců přistoupil velmi aktivně, což dokumentovala dětská zóna na umělé trávě, která zdarma nabídla tři nafukovací atrakce z nabídky webu www.skakacihradyvysocina.cz. Děti jistě zaujaly i nafukovací balónky a v neposlední řadě mnozí využili novinku v podobě originálního snímečku z profesionálního fotokoutku, který byl umístěn v prostoru před bufetem v rohovém objektu.

Partnery Víkendu otců FC Vysočina byly společnosti:

Velice děkujeme za podporu a pomoc při zajištění zdařilé akce!

fotografie z akce najdete ZDE


 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu