17.08.2019, Miroslav Fuks

Václav Koloušek hrajícím asistentem juniorky!

Václav Koloušek hrajícím asistentem juniorky!Dres FC Vysočina možná už v neděli znovu oblékne exreprezentační kreativní záložník Václav Koloušek! Třiačtyřicetiletý fotbalista, jenž za Jihlavu nastoupil do 47 utkání v I. lize, totiž přijal pozici hrajícího asistenta trenéra u divizní juniorky FCV. Není vyloučeno, že o víkendu za „béčko“ nastoupí v regionálním derby ve Ždírci nad Doubravou.

 

Václav Koloušek v posledních letech nastupoval za rakouský SV Karlstetten/Neidling. Zároveň u dorosteneckých týmů v Humpolci startoval svoji trenérskou dráhu. V létě souhlasil s nabídkou vedení FC Vysočina, aby v klubu působil jako hrající asistent v divizní juniorce. Měl by se tak stát prodlouženou rukou na hřišti pro trenéra Michala Kadlece a jeho asistenta Petra Kuchtu. Zároveň by měl mladé hráče herně usměrňovat a předávat jim množství svých fotbalových zkušeností.

„Jsem moc rád, že mne Lukáš Vaculík s touto nabídkou oslovil a mohu se do FC Vysočina v nové roli vrátit. V Rakousku jsem mohl pokračovat, ale tato nabídka mne oslovila. Svoji roli u juniorky aktuálně vidím primárně jako hráč a mentor pro mladé spoluhráče. Chtěl bych jim pomoci k posunu do „áčka“ a zároveň budu rád za další trenérské zkušenosti po boku Michala Kadlece a Petra Kuchty. Navíc jsme domluveni, že do zimy budu trenérsky pokračovat u dorostů v Humpolci, kde mne to docela chytlo. Bude to náročné, ale snad se vše podaří skloubit,“ okomentoval své staronové působení v FCV Václav Koloušek.

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu