V úterý proběhne Sportovní den pro postižené děti | FC Vysočina Jihlava
V úterý proběhne Sportovní den pro postižené děti
Dlouholetá tradice Sportovního dne pro postižené děti, který pořádá FC Vysočina, se i v letošním roce dočká svého pokračování. Místem jeho konání opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách <b>v úterý 8. června od 9:00 hodin</b>. Stejně jako v uplynulých sedmi letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.

Hlavním iniciátorem a garantem sportovního dne je trenér Josef Vrzáček. Zhruba osmdesát dětí bude soutěžit v pěti disciplínách, při kterých jim budou asistovat fotbalisté juniorky. Konání celé akce finančně podpořili fotbalisté obou dospělých týmů FC Vysočina.

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.