20.10.2005, Redakce

V sobotu se Vysočina představí na Bazalech

Tuto sobotu 22. října zajíždí Vysočina v rámci X. kola Gambrinus ligy na horkou půdu ostravského Baníku. Mistrovskému týmu ze sezóny 2003/04 se v letošní sezóně příliš nedaří a v aktuální tabulce mu patří až 13. příčka se ziskem devíti bodů. Omlazený celek trenéra Pavla Hapala proto bude chtít proti Vysočině bezpodmínečně zvítězit a dostat se tak blíže ke středu tabulky. "V zápase půjde o šest bodů a proto z Ostravy rozhodně nebudeme chtít odjíždět s prázdnou. Venku nám sedí hra ze zabezpečené obrany, ze které vyrážíme k rychlým brejkům. I na Bazalech budeme chtít vsadit na stejnou kartu. Bohužel se budeme muset obejít bez Petra Heideho, který si na pondělním tréninku poškodil vaz v kotníku a otazník též visí nad startem Pavla Vojtíška, který na témže tréninku utrpěl výron v kotníku. Jeho vyloučení ze zápasu s Teplicemi by mělo skončit podmínkou," informoval nás asistent trenéra Tomáš Jansa.

 
Připomeňme, že naposledy se Vysočina v Ostravě představila v památném zápase semifinále Poháru ČMFS v sezóně 2003/04. Tehdy náš tým podlehl až po velkém boji 2:1, když branky vstřelili v 30. Vladyka a za domácí v 66. Heinz a 84. Matušovič. Vysočina tehdy nastoupila v této sestavě: Vorel - Bartoš (78. Šourek), Kadlec, Čep, Kotrys - Veselý, Večeřa, Pacholík, Vaculík (66. Liška) - Vladyka, Hošťálek (83. Navrátil).
 
Aktuálně

Pátý pokus o první domácí výhru: proti Varnsdorfu

Vyjde to na pátý pokus? Chtělo by se napsat „musí“, ale zkuste ve fotbale něco s jistou tvrdit či plánovat... Navíc, když se postavíte soupeři, proti kterému vám to dlouhodobě vůbec nejde. Ano, FC Vysočina v sobotu 28. listopadu od 13:30 čeká pátý domácí zápas sezóny a nastoupí za zavřenými dveřmi proti FK Varnsdorf. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu