02.06.2005, Redakce

Utkání v Pardubicích jsme sledovali ON-LINE

Kdo nebude moci vyrazit autobusem či autem do Pardubic nemusí smutnit! Nesmírně důležité utkání FC Vysočina v Pardubicích totiž může sledovat prostřednictvím on-line přenosu na těchto oficiálních internetových stránkách FC Vysočina. Půjde o vůbec první on-line reportáž v historii těchto stránek. Utkání bude komentovat Miroslav Fuks ve spolupráci se sekretářem klubu Petrem Šilhánem.

II. liga ČMFS: neděle 5. června 2005 - výkop v 17:00 hodin

FK AS Pardubice FC Vysočina Jihlava

2 : 4 ( 1 : 4 )

Góly: 45. Koukal, 84. Kaciáň Góly: 5. a 10. Simr, 4. Lovětínský, 16. vlastní Šimáček

Žluté karty: Vrážel, Adam Žluté karty: Šourek, Baštař

Sestavy:

Bertelman - Hudec (46. Macháček), Vrba, Šimáček (46. Adam), Grznar - Bajer, Vrážel, Gibala, Šťastný - Jandík (76. Kaciáň), Koukal Vorel - Bartoš (10. Štohanzl, 73. Pacholík), Kadlec, Vojtíšek, Šourek - Veselý, Lovětínský (85. Kaplan), Baštař, Vladyka, Liška - Simr

Náhradníci:

Kubásek, Púčala Tulis, Malínek, Wasserbauer, Heide

Rozhodčí: Jílek - Draštík, Santarius, delegát: Noháč

Diváci: 550 (z toho cca 200 příznivců Vysočiny)

LEGENDA:

důležitý moment střídání gól žlutá karta vyloučení

Do Pardubic vyrazily dva přeplněné autobusy fanoušků FC Vysočina a těžko specifikovatelný počet automobilů.

1. Bylo zahájeno utkání FK AS Pardubice - FC Vysočina Jihlava.

2. Vysočina do zápasu vstoupila velmi aktivně a získala první roh.

4. 0:1! Lovětínský se z 25 metrů opřel do míče a trefil šibenici domácí branky!

5. 0:2! Úvod snů pokračuje! Po chybě domácího gólama střílí Simr do prázdné branky!

10. 0:3! Fanoušci FC Vysočina se ani nestačí radovat. Vladyka našel mezi stopery volného Simra, který vstřelil svůj druhý gól.

10. Zraněného Bartoše (pravděpodobně kotník) střídá Štohanzl. Na post pravého obránce se přesunuje Veselý.

16. 0:4! Kdo neviděl, neuvěří! Zleva centruje Liška a domácí obránce Šimáček si míč nohou sráží do své brány!

26. Žlutou kartu obdržel domácí Vrážel.

27. Vysočina nadále hraje velice dobře, hra Pardubic působí velmi chaoticky. Na psychice domácích se výrazně podepsal velmi špatný vstup do utkání.

28. Centr Vladyky usměrňuje Šourek hlavou těsně nad břevno.

45. 1:4 - domácí Koukal dostal ideální míč mezi obránce Vysočiny a trefil se přesně do šibenice Vorlovi brány.

45. Rozhodčí ve 2. půli nastaví 2 minuty.

45. Poločasový výsledek - Pardubice - Vysočina 1:4.

Průběžné výsledky: Kladno - Žižkov 0:0 (po poločase), Hradec Králové - Plzeň 0:1 (po poločase, utkání kvůli bouřce začalo s 15ti minutovým zpožděním).

46. Dvojité střídání na straně hostů: odchází Hudec a Šimáček, místo nich jdou na hřiště Adam a Macháček.

59. Ve velké šanci se ocitl Lovětínský po nahrávce Vladyky. Bohužel pouze nastřelil gólmana Bertelmana.

60. Vysočina vychází ze zajištěné defenzívy a plně kontroluje hru.

69. Utkání sleduje 550 diváků.

73. Štohanzla střídá Pacholík.

76. Jandíka střídá Kaciáň

81. Žlutou kartu obdržel hostující Šourek.

84. 2:4 - po chybě Lovětínského přišel z levé strany centr a zblízka dorážel domácí Kaciáň.

85. Lovětínského střídá Kaplan.

90. Konečný výsledek - Pardubice - Vysočina 2:4!

Šťastní fanoušci Vysočiny vběhli poděkovat svým hráčům až na hřiště!

Konečné výsledky: Kladno - Žižkov 1:0, Hradec Králové - Plzeň 1:4. O postupujících do Gambrinus ligy se rozhodne až v závěrečném kole II. ligy.