30.05.2010, Miroslav Fuks

Urban: Remíza byla spravedlivá

Urban: Remíza byla spravedliváSérie neporazitelnosti fotbalistů FC Vysočina nadále trvá, což potvrdil i těžký duel na půdě Dukly Praha. Jak kouč Luboš Urban viděl tento poslední duel Jihlavy venku v této sezóně? "Potvrdilo se, že nás čeká velmi těžký zápas. Nastoupili proti sobě dva na jaře úspěšní a kvalitní soupeři, kteří předvedli velmi taktický a obezřetný boj."

 

Vše navíc umocnilo úmorné vedro. V úvodu jsme přežili 2 velké šance Dukly a poté jsme hru solidně kontrolovali a v závěru první půle jsme se mohli ujmout vedení. To se nám nakonec o 5 minut později po akci Gabriela, Dolejše a Fraňka povedlo díky polovlastnímu gólu. Bohužel, poměrně brzy bylo vyrovnáno, když domácí získali míč po chybné rozehrávce mezi Šimáčkem a Dortem. V závěru jsme byli pod tlakem Dukly, která velmi hrozila ze standardek. V konečném účtu si myslím, že remíza je zasloužená. Na Dukle se vyhrává strašně těžce.

Překvapila vás něčím Dukla?
Oproti očekávání udělali 2 změny v sestavě, ale tím nás nezaskočili. Na Duklu jsme byli velmi dobře připraveni, měli jsme dostatek informací.

Měli jste řadu absencí. Navíc absentoval dvorní nahrávač Krutý...
Veselým, Zelinka a Mešanović v tomto ročníku už nenastoupí. Navíc Muris, který u nás hostuje do 30. června z Jablonce, ve čtvrtek 27.5. v Praze prodělal operační zákrok na pravém koleni. Nález bohužel odhalil přetržený křížový vaz, který si vynutil plastickou korekci. Jeho fotbalová absence se odhaduje na 5 - 6 měsíců. Přejeme mu bezproblémovou rekonvalescenci a brzký návrat na trávníky!
Krutý nám pro svalové problémy velmi scházel. Rozehrává skoro všechny naše standardky a byl nyní ve výborné formě. Místo něj nastoupil Demeter, který zápas začal nervózně, ale poté se velmi dobře rozehrál a dokázal, že II. ligu může hrát. Pro nás je to jedině dobře! Další cenné zkušenosti v závěru zápasu získal i dorostenec Kosak.

 
Související
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu