17.08.2007, Miroslav Fuks

Účinkování Brazilců skončilo velkým rozčarováním

Účinkování Brazilců skončilo velkým rozčarovánímDvouměsíční test brazilských fotbalistů vystupujících pod přezdívkami Alemio a Marcelo skončilo velkým rozčarováním. Dva dny poté, co ofenzivní záložník Marcelo oznámil ukončení svého působení v Jihlavě, odevzdal ve čtvrtek podvečer všechny své věci stoper Alemio a již v pátek ráno se svým kolegou odjel do Prahy.

 
„Alemio nám v úterý garantoval svůj zájem působit v FC Vysočina a k dotažení jeho působení v našem dresů scházely pouze formality. Místo toho absolutně neseriózně ukončil svůj test a připravil nám tak velké zklamání. Po agentuře, která oba fotbalisty zastupuje, budeme požadovat náhradu nákladů za období jejich testu,“ uvedl k celé věci očividně naštvaný sportovní manažer klubu Zdeněk Šmýd. „Především u Alemia jsme viděli velký potenciál a přepokládali jsme, že bude časem schopen získat místo v druholigové sestavě. Místo toho bohužel podpořil určitý negativní obraz chování a osobnostního profilu brazilských fotbalistů v Česku a zároveň hodně přivřel dveře k působení svých krajanů nejen v našem klubu. Každopádně za této situace budeme vážně uvažovat o dalším posílení našeho kádru dospělých fotbalistů.“
 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu