21.09.2012, Miroslav Fuks

Tomáš Marek hráčem FC Vysočina

Tomáš Marek hráčem FC VysočinaKádr hráčů FC Vysočina dnes oficiálně rozšířil Tomáš Marek (nar. 20.04.1981), který do Jihlavy přestoupil po šestiletém působení v ostravském Baníku. Univerzální fotbalista, který výborně zvládá post stopera, defenzivního záložníka i krajního obránce, má na svém kontě 163 zápasů v nejvyšší soutěži a 3 vstřelené branky.

 

Marek je odchovancem Kamenných Žehrovic a později Kladna. V únoru 2009 si vyzkoušel i reprezentační dres, když absolvoval 32 minut v utkání proti Maroku (0:0). Letos v létě mu skončila smlouva v Baníku Ostrava, a proto využil nabídky zapojit se do letní přípravy FC Vysočina. V dresu nováčka Gambrinus absolvoval soustředění v Novém Městě na Moravě a nastoupil do přípravného duelu proti Viktorii Žižkov. Jenže poté se ozvaly nečekané bolesti zad, které vyústily až v nutnost podstoupit operaci plotýnky. Přestupová jednání tak byla dočasně pozastavena. Zkušený hráč v srpnu podstoupil nezbytný operační zákrok a nyní, šest týdnu po operaci, kontrolní vyšetření prokázala, že už je vše v pořádku. Nic tak nebránilo obnovení jednání a administrativnímu dotažení přestupu.

Tomáš Marek si v pondělí nenechal ujít vzájemný duel Jihlavy a Baníku a mohl sdělit: „Postupně začínám s individuálním tréninkem, přičemž do přípravy prvního týmu FC Vysočina bych se měl naplno a bez úlev zapojit na startu zimního kondičního bloku.“

 
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu