21.10.2018, Miroslav Fuks

Tlustý: Nebyla to pumelenice, ale do branky zapadla

Tlustý: Nebyla to pumelenice, ale do branky zapadlaDvatřicetiletý stoper Petr Tlustý, nejdéle sloužící hráč jihlavského kádru, už po 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dorovnal své sezónní gólové maximum v dresu FC Vysočina. Dvě ligové branky zaznamenal v ročnících 07/08, 10/11, 13/14, 17/18 a s jistotou na ně dosáhne i v probíhající sezóně. Navíc jeho zásahy přinášejí nesmírně cenné body! Rozhodl o vítězství nad Táborskem a nyní hlavou trefil velice důležitou výhru ze Žižkova! Jak těžký duel ze své defenzivní pozice a v roli kapitána týmu viděl?

 

Věděli jsme, že to na Žižkově bude hodně náročné. Ostatně, hodně těžký je každý druholigový duel. Dnes jsme se hlavně snažili hrát zezadu na nulu, což se nám nakonec povedlo. Nutno však přiznat, že si domácí šance vypracovat dokázali. Naštěstí nás podržel gólman Patrik Vízek.

Jak se tvůj gól, jenž o výsledku rozhodl, zrodil?
Niky Šumský dobře kopl roh, naběhl jsem si na něj a snažil jsem se hlavně dobře trefit balón. Přestože to hlavou nebyla velká pumelenice, tak si cestu do branky našla a zapadla do sítě.

Jak moc vás na hrotu zlobil mladý útočník Musa?
Vysoký, nepříjemný, umí si podržet balón. Je silný ve hře hlavou. Myslím si, že jsme si ho celkem dokázali pohlídat. Jeho velkou šanci naštěstí vychytal Páťa Vízek.

Měli jste v hlavě, že vás případné vítězství na Žižkově osamostatní v čele tabulky?
Myslím, že toto jsme v myšlenkách úplně neměli. Vážně se snažíme jít zápas od zápasu, vyhrát každý následující duel.

 
Související
Aktuálně

Vysočina se z Vlašimi nechce vracet s prázdnou

Zatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na 4. pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 13:30
FC Graffin Vlašim
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu