07.01.2015, Miroslav Fuks

Středeční odpoledne: kompenzační posilovací cvičení

Středeční odpoledne: kompenzační posilovací cvičeníTřetí den zimní přípravy přinesl dopolední trénink na umělé trávě v areálu Na Stoupách, při němž hráči s míčem nabírali kondici. Odpoledne je pak v hale nad bazénem v ulici Evžena Rošického čekala zdánlivě lehká hodinka vyplněná kompenzačním cvičením pod vedením cvičitelky Terezy Mazačové.

 

Ve skutečnosti dostali při náročných sériích protahovacích a posilovacích cviků pořádně do těla a mnozí z nich by je jistě rádi vyměnili za dřinu v klasické posilovně či za výběh v lese. Na tréninku již scházel útočník Jakub Teplý, který usiluje o hostování v druholigovém Táborsku, a stále absentoval nemocný středopolař Tomáš Kučera, jenž by se do přípravy měl zapojit nejpozději v pátek.

Chyběl i slovenský defenzivní záložník Branislav Ľupták, což okomentoval sportovní manažer Josef Jinoch: „Hráč Ľupták dnes odpoledne tréninkový kemp FC Vysočina opustil. Předložili jsme mu nabídku smlouvy, ale on místo boje o pozici v našem kádru zvolil nabídku Dunajské Stredy a jistotu pravidelného herního vytížení ve slovenské lize.“

  • fotografie z dnešního odpoledního tréninku naleznete ZDE

 
Aktuálně

Čtvrtek fanouškům! Nenechte si ujít autogramiádu a besedu!

Poslední únorový čtvrtek bude patřit fanouškům FC Vysočina! Od 17:00 hodin by si v jihlavském nákupním a zábavním centru City Park neměli nechat ujít autogramiádu kompletního „áčka“. A poté by se měli přesunout na stadión v Jiráskově ulici, kde od 18:00 hodin ve VIP zázemí v sídle klubu proběhne tradičně velmi otevřená beseda s ředitelem klubu... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu