21.09.2006, Miroslav Fuks

Stadión získává atypické zastřešení

Stadión získává atypické zastřešeníPouhé čtyři dny po zahájení montáže ocelové konstrukce střechy nové tribuny se rozběhla i instalace atypického zastřešení! Tu představuje membránová střešní krytina z předpjaté polyesterové textilie. Generálním dodavatelem stavebních prací je sdružení firem PSJ holding, Stavby silnic a železnic a Hydrotranzit Bratislava.

 
Zároveň probíhá montáž dalších ocelových nosníků střešní krytiny, která bude ukončena do 30. září. Dále běží práce na výrazném červeném fasádním plášti, budování vnitřního pro 130 automobilů a veškeré činnosti v interiérech šestipatrových rohových objektů.

První červené a bílé samosklopné sedačky budou na ochozy tribuny pro 2.430 diváků namontovány na počátku října. Již v pátek 13.10. budou moci fanoušci vyzkoušet jejich pohodlí při slavnostním otevření výrazně zrekonstruovaného stadiónu! Program této vpravdě historické akce bude zahájen v již 17:30 hodin a nabídne koncert známé české zpěvačky, vystoupení mažoretek, první oficiální výkop na zrekonstruovaném stadiónu, druholigový duel proti Čáslavi a řadu dalších překvapení. Završením I. etapy rekonstrukce získá stadión v Jiráskově ulici v Jihlavě veškeré parametry pro zápasy nejvyšší soutěže.


 
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu