18.09.2014, Miroslav Fuks

Stadión FC Vysočina hostil jihlavský díl seriálu „Měsíc náborů“

Stadión FC Vysočina hostil jihlavský díl seriálu „Měsíc náborů“Po celé České republice v září probíhá další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek, jehož součástí je nově startující celoroční projekt „Můj první gól“. Na uskutečnění největšího sportovního náboru v českých dějinách se podílí Fotbalová asociace České republiky, Česká televize, kluby SYNOT ligy, FNL a krajské a okresní fotbalové svazy. Jeden z mnoha dílů tohoto bezesporu prospěšného a vydařeného seriálu hostil ve čtvrtek 18. září stadión FC Vysočina a zúčastnilo se jej více než 200 dětí!

 

Děti nejen z jihlavských mateřských a základních škol si na vedlejším travnatém hřišti stadiónu v Jiráskově ulici užily parádní dopoledne vyplněné dovednostními soutěžemi a disciplínami, které se netýkaly pouze fotbalové průpravy. Asistovalo jim příjemné počasí, obletovaný maskot Ježour a mladší dorostenci FC Vysočina. Nad organizačním zabezpečením akce bděli členové vedení mládežnického úseku FC Vysočina. Děti si z jihlavského stadiónu krom dobré nálady a chuti vyzkoušet fotbal odnesly i drobné dárečky.

Měsíc náborů

Projekt „Měsíc náborů" pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky ní se zaregistruje do členství ve FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek. Během měsíce září 2014 máte opět skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

Česká fotbalová asociace podpoří tuto akci částkou 2,9 milionů korun ze systému členství FAČR za rok 2013 a využije tak část členských příspěvků k podpoře získání nových členů. Tato částka bude využita na pořádání náborových akcí v rámci OFS, nákup fotbalového vybavení pro děti a 5000 kusů triček, které si děti odnesou domů jako dárek. Kluci i holky narození v roce 2007 navíc mají letos možnost získat dárek od firmy PUMA v podobě sportovní tašky, fotbalového míče, reprezentačního dresu a trenýrek a lahve na pití, to vše v případě, že se stanou členy Fotbalové asociace České republiky v rámci akce „Můj první gól“.

 
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu