12.12.2018, Redakce

Souhrn základních hráčských statistik za podzim 2018

Souhrn základních hráčských statistik za podzim 2018Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina Jihlava za skončenou podzimní sezónu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Jde o bilanci za šestnáct druholigových zápasů.

Střelci: 7 - Zoubele, 5 - Klíma, 4 - Urblík, 3 - Klobása, Tlustý, 2 - Levin, Vaculík.

Starty v utkáních: 16 - Fulnek, Štěpánek, 15 - Levin, Zoubele, Klíma, Tlustý, 14 - Javůrek, Machuča, 12 - Novotný, Vaculík, 9 - Šlein, Klobása, 8 - Turyna, Preisler, Vedral, 6 - Urblík, 5 - Šefčík, Schumacher, 2 - Čáp, Šumský, Nerad.

Odehrané minuty: 1440 - Štěpánek, 1428 - Fulnek, 1302 - Levin, Tlustý, 1291 - Zoubele, 1183 - Klíma, 905 - Novotný, 866 - Vaculík, 859 - Machuča, 666 - Preisler, 640 - Javůrek, 581 - Klobása, 460 - Urblík, 365 - Schumacher, 268 - Šlein, 188 - Šefčík, 175 - Vedral, 173 - Turyna, 105 - Čáp, 89 - Šumský, 24 - Nerad.

Žluté karty: 3 - Zoubele, Klíma, Štěpánek, Machuča, Šlein, 2 - Klobása, Levin, Vaculík, 1 - Urblík, Preisler, Schumacher, Fulnek, Javůrek, Šefčík, Vedral, Turyna.

Červené karty: 1 – Preisler, Schumacher

Návštěvnost FC Vysočina: celkem: 20.198 / doma: 10.164 / venku: 10.034