05.07.2008, Miroslav Fuks

Šimon podepsal smlouvu FC Vysočina, ale trénuje v Bohemians

Šimon podepsal smlouvu FC Vysočina, ale trénuje v BohemiansTřiatřicetiletý brankář David Šimon opustil kádr FC Vysočina a začal se připravovat s týmem nováčka Gambrinus ligy Bohemians Praha. Učinil tak přesto, že s jihlavským klubem podepsal prodloužení smlouvy o hostování z Pardubic s platností od 1. července 2008.

 
„Pod touto smlouvou je podepsán jak hráč, tak i jeho agent. Na tomto základě Šimona považujeme za našeho hráče a jsme proto velmi nepříjemně překvapeni, že dnes nastoupil k přípravnému utkání za Bohemians. Vnímáme to, jako závažné porušení smluvního vztahu a na tomto základě může hráč i jeho agent podléhat disciplinárnímu řízení,“ uvedl sportovní manažer FC Vysočina Zdeněk Šmýd.

 
Aktuálně

FC Vysočina do MOL Cupu vstoupí krajským derby proti Žďáru nad Sázavou

Po velmi dobrém vykročení do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je před fotbalisty FC Vysočina vstup do druhé tradiční soutěže – MOL Cupu. V úvodním kole národního poháru se Jihlava v krajském derby představí na půdě účastníka Divize D – FC Žďas Ždár nad Sázavou. Duel je na programu ve středu 17. srpna od 17:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 17:00
FC Žďas Žďár nad Sázavou
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu