11.09.2012, Miroslav Fuks

Šilinger se formou hostování vrací do Znojma

Šilinger se formou hostování vrací do ZnojmaV Gambrinus lize dosud nevytížený levý obránce FC Vysočina Jan Šilinger míří na hostování s platností do konce letošního roku do druholigového Znojma. Vrací se tak do známého prostředí, neboť právě ze Znojma v lednu 2011 přestoupil do Jihlavy.

 

Levý bek Jan Šilinger (nar. 27.5.1988) na Vysočinu s vizitkou velice perspektivního a talentovaného hráče. Své nesporné schopnosti bohužel nedokázal prokazovat pravidelně a navíc se mu nevyhýbala ani zranění, tudíž si stabilní místo na postu levého beka dlouhodobě nevybojoval. Za Jihlavu nastoupil do 26 zápasů, přičemž postupu do Gambrinus ligy přispěl sedmnácti starty. Nyní se před ním ve Znojmě otvírá možnost pravidelné herní praxe v náročných druholigových zápasech. Na podzim nastoupil jen čtyřikrát za juniorku FC Vysočina.

 
Aktuálně

Karol Karlík: Na Vysočinu vzpomínám takřka denně

Jen deset fotbalistů v historii odehrálo za FC Vysočina více zápasů než on. A jen minimum hráčů dokázalo kvalitně zastat tolik postů, jako tento třiatřicetiletý Slovák. Ne nadarmo byl v anketě o „Jedenáctku dvacetiletí FCV“ nominován na post pravého beka i středního záložníka. Navíc vždy náležel mezi oblíbence jihlavských fanoušků. Ano, řeč je o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu