30.07.2008, Miroslav Fuks

Setkání s vedením fanouškům mnohé objasnilo

Setkání s vedením fanouškům mnohé objasniloTradiční předsezónní setkání fanoušků FC Vysočina přineslo novinko v podobě přítomnosti Ing. Františka Vaculíka, generálního ředitele dlouholetého reklamního partnera a akcionáře klubu, kterým je akciová společnost PSJ. Ten spolu s ředitelem klubu Zdeňkem Tulisem čelil příjemným i složitým dotazům ze strany účastníků fóra a prezentoval řadu zajímavých informací, které obvykle zůstávají médiím či veřejnosti utajeny.

 
Například byl blíže prezentován záměr akcionářů v krátkodobém horizontu postoupit do Gambrinus ligy, objasněny byly okolnosti odchodů hráčů Slámy a Šimona, popsán byl postup při zlepšení ekonomické situace klubu a pan Vaculík vyjádřil přesvědčení, že je na Vysočině prostor i finanční zázemí k existenci nejvyšší fotbalové i hokejové soutěže.

Pro nepřítomné jsme zaznamenali nepochybně interesantní úvodní slovo pana Vaculíka. Pozor, soubor má velikost přes 18 Mb.

 
Média
Aktuálně

Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopu

I přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu