13.02.2019, Redakce

S CASHBACK CARD FC Vysočina získáte slevu ze vstupného na ligu!

S CASHBACK CARD FC Vysočina získáte slevu ze vstupného na ligu!Už přes dva roky mohou fanoušci FC Vysočina čerpat výhod klubové věrnostní karty CASHBACK CARD. Díky ní získáte peníze zpět z nákupů u partnerských firem po celém světě a zároveň se tak bezplatně stáváte sponzorem svého oblíbeného klubu! Pro jaro se navíc můžete těšit na bonus - slevu na vstupném, která bude realizována na základě předložení věrnostní karty při zakoupení vstupenky na pokladně stadiónu!

 

„V případě, že klubovou kartu ještě nevlastníte, tak se obraťte v den zápasu na pověřené pracovníky v registračním stánku přímo na stadionu nebo využijte možnosti registrace na oficiálních stránkách FCV v sekci CASHBACK CARD. Vydání karty je zcela zdarma. Od startu příštího fotbalového ročníku 2018/19 plánujeme, že slevu ze vstupného budou moci čerpat i držitelé permanentních vstupenek,“ informoval Miroslav Fuks, tiskový mluvčí klubu.

K čemu karta slouží a co přináší klubu?

Každý majitel FC VYSOČINA CASHBACK CARD obdrží z každého svého nákupu u partnerské společnosti až 5% zpět na svůj bankovní účet. Mimo to také automaticky získá tzv. nákupní body, které si dodatečně může směnit za další akce u partnerských společností.

Výhoda pro FC Vysočina spočívá v tom, že když vydá kartu právě ona, tak z každého nákupu, který uskuteční jednotlivý fanoušek, obdrží pokaždé 0,5% na svůj bankovní účet od partnerské společnosti, kde fanoušek nakoupil. Je to v podstatě poděkování za to, že tam fanoušek nakoupil. Tím FC Vysočina získá finanční prostředky na chod klubu.

Co to pro Vás znamená?

Necháte si zdarma vystavit FC Vysočina CASHBACK CARD. Budete chodit nakupovat, tak jak jste zvyklí a jen se navíc prokážete věrnostní kartou. Tím ušetříte Vaše peníze, automaticky podpoříte klub a navíc také dvě celosvětové nadace!

Pojďme naplnit heslo „Společně jsme silnější“ a nakupujme společně!

Registrovat se můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře na klubovém webu - ZDE.

Registrace též probíhají během ligových utkání FC Vysočina v prostorách klubového FANSHOPU pod novou tribunou. Mimo tyto zápasy se můžete zaregistrovat u obchodníka Lyoness – Vinotéka U Zastávky na adrese Havlíčkova 18, 586 01 Jihlava (naproti OD Billa), kde též získáte kompletní informační servis a odpovědi na dotazy.

Kontaktovat lze též na emailu: cashbackcard@fcvysocina.cz nebo tel.: 605 920 381.

Seznam jihlavských obchodníků, kde lze uplatnit FC Vysočina CASHBACK CARD - ZDE.

POZOR: obchodníci jako OMV, Baťa, MacDonalds, Takko, Sportisimo, Humanic, Marks a Spancer a někteří další akceptují pouze své originální poukázky. Ty si zakoupíte ve Vinotéce u Zastávky na adrese: Havlíčkova 18, 586 01 Jihlava. Pomocí těchto poukázek potom platíte u těchto obchodníků.

 
Aktuálně

FC Vysočina do MOL Cupu vstoupí krajským derby proti Žďáru nad Sázavou

Po velmi dobrém vykročení do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je před fotbalisty FC Vysočina vstup do druhé tradiční soutěže – MOL Cupu. V úvodním kole národního poháru se Jihlava v krajském derby představí na půdě účastníka Divize D – FC Žďas Ždár nad Sázavou. Duel je na programu ve středu 17. srpna od 17:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 17:00
FC Žďas Žďár nad Sázavou
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu